خرید ارز دیجیتال متامافیا | فروش ارز دیجیتال MetaMAFIA | قیمت لحظه‌ای MAF

متا مافیا

MAF - MetaMAFIA
0.04737تتر
11.48%

قیمت متا مافیا

2,747.46تومان
(27,642)

حجم معاملات متا مافیا

180,756,625تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,935.38تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,318.26تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره متا مافیا

متا مافیا یک پلتفرم اجتماعی است که دوستداران ان اف تی‌ها و دارایی‌های دیجیتالی را گرد هم می‌آورد تا ارزش‌های تازه‌ای را ایجاد و خلق کنند. این پروژه با هدف پشتیبانی کردن از ان اف تی‌ها به وجود آمده است تا ارزش ان اف تی‌ها را افزایش دهد و از آنها حمایت کند. پلتفرم ارز دیجیتال MetaMAFIA به کاربران امکان خرید و فروش ان اف تی‌ها و همچنین مینت کردن آنها را با کارمزد کمتری می‌دهد، در نتیجه حجم معاملات افزایش می‌یابد و نقدینگی بیشتری در این بازار به وجود خواهد آمد. علاوه بر این، پلتفرم مافیا به کاربران امکان می‌دهد تا عقاید و نظرات خود را در مورد بازار و ان اف تی‌ها به اشتراک بگذارند. کاربران می‌توانند در مورد همه دارایی‌های دیجیتالی از قبیل کالکشن‌های ان اف تی تا ... به بحث و گفتگو بپردازند. توکن بومی این پلتفرم، توکن MAF است که به اندازه ۵۰۰ میلیون عدد وارد بازار خواهد شد. ۱۰ درصد از این توکن به بنیاد متامافیا اختصاص می‌یابد، ۶۰ درصد به پاداش ماینینگ، ۱۰ درصد به مارکتینگ، ۸ درصد به تیم و ۸ درصد هم به کسانی که در مراحل اولیه شرکت کرده‌اند.  

خرید متا مافیا

ارز دیجیتال متا مافیا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید متا مافیا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید متا مافیا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید متا مافیا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید متا مافیا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه متا مافیا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش متا مافیا

فروش متا مافیا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش متا مافیا، مقدار متا مافیا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش متا مافیا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش متا مافیا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل متا مافیا

خرید و فروش متا مافیا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید متا مافیا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل متا مافیا به تتر، نیاز نیست که ابتدا متا مافیا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، متا مافیا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل متا مافیا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول متا مافیا

برای ذخیره متا مافیا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از متا مافیا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری متا مافیا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی متا مافیا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری متا مافیا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه متا مافیا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت متا مافیا

قیمت متا مافیا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی متا مافیا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت متا مافیا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه متا مافیا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت متا مافیا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت متا مافیا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی متا مافیا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023