خرید ارز دیجیتال میم تون | فروش ارز دیجیتال MEMETOON | قیمت میم تون

میم تون

MEMETOON - MEMETOON
0.013769تتر
0.64%

قیمت میم تون

918.3923تومان
(8,662)

حجم معاملات میم تون

222,584,997,511تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
927.13تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
904.9189تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره میم تون

کتاب‌ها و داستان‌های کمیک یکی از سرگرمی‌های پرطرفدار در سراسر جهان است. در آسیا نیز این کتاب‌ها طرفداران زیادی دارند و در کشورهای کره جنوبی، ژاپن، چین و ... بسیار خوانده می‌شوند. ارز دیجیتال میم تون یک پلتفرم غیرمتمرکز است که کتاب‌های کمیک را وارد دنیای بلاک چین کرده است و برای رشد و توسعه هرچه بیشتر این صنعت به وجود آمده است. توکن بومی این پلتفرم با نماد MEME معامله می‌شود و قصد دارد به قلب تپنده این اکوسیستم بزرگ تبدیل شود. کاربران با استفاده از این توکن می‌توانند از سرویس‌های مختلفی استفاده کنند و امکان پرداخت غیرمتمرکز، پاداش گرفتن و استفاده از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در این پلتفرم موجود است. ارز دیجیتال MEMETOON دارای سقف عرضه است یعنی برای جلوگیری از تورم بالا، تعداد محدودی از این ارز وارد بازار می‌شود. سقف عرضه این توکن ۱۰۰ میلیون است.

خرید میم تون

ارز دیجیتال میم تون یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید میم تون به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید میم تون خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید میم تون در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید میم تون خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه میم تون خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش میم تون

فروش میم تون در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش میم تون، مقدار میم تون مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش میم تون در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش میم تون در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل میم تون

خرید و فروش میم تون در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید میم تون خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل میم تون به تتر، نیاز نیست که ابتدا میم تون خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، میم تون خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل میم تون بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول میم تون

برای ذخیره میم تون، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از میم تون شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری میم تون مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی میم تون است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری میم تون نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه میم تون خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت میم تون

قیمت میم تون در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی میم تون تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت میم تون، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه میم تون قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت میم تون و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت میم تون را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی میم تون را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه میم تون

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه میم تون دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023