ارز دیجیتال میم کوین ۲ | خرید و فروش ارز دیجیتال Memecoin 2.0 | قیمت MEME2

میم کوین ۲

MEME2 - Memecoin 2.0
0تتر
5.16%

قیمت میم کوین ۲

0.000004تومان
(984)

حجم معاملات میم کوین ۲

133,800,866تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000005تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000004تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره میم کوین ۲

Memecoin 2.0 همانطور که از نام آن پیداست یک میم کوین است که آرزوهای بزرگی در سر دارد. این میم کوین روی بلاک چین اتریوم قرار دارد و به قول خودش قصد دارد تا محبوبیت را به این بلاک چین بازگرداند. کامیونیتی میم کوین Memecoin 2.0 رشد قابل قبولی داشته و براساس داده‌های سایت آن در ۵ روز توانسته به ۱۵ هزار فالوور برسد. میم کوین ۲ تنها یک ارز دیجیتال نیست بلکه در آینده نزدیک کالکشن ان اف تی خود را نیز وارد بازار خواهد کرد که با نام PEPOGS شناخته می‌شود. این ان اف تی‌ها به هولدرهای میم کوین ۲ داده می‌شوند و نشان‌دهنده قسمتی از تاریخ و گذشته این ارز دیجیتال هستند. 

خرید میم کوین ۲

ارز دیجیتال میم کوین ۲ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید میم کوین ۲ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید میم کوین ۲ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید میم کوین ۲ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید میم کوین ۲ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه میم کوین ۲ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش میم کوین ۲

فروش میم کوین ۲ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش میم کوین ۲، مقدار میم کوین ۲ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش میم کوین ۲ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش میم کوین ۲ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل میم کوین ۲

خرید و فروش میم کوین ۲ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید میم کوین ۲ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل میم کوین ۲ به تتر، نیاز نیست که ابتدا میم کوین ۲ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، میم کوین ۲ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل میم کوین ۲ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول میم کوین ۲

برای ذخیره میم کوین ۲، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از میم کوین ۲ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری میم کوین ۲ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی میم کوین ۲ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری میم کوین ۲ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه میم کوین ۲ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت میم کوین ۲

قیمت میم کوین ۲ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی میم کوین ۲ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت میم کوین ۲، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه میم کوین ۲ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت میم کوین ۲ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت میم کوین ۲ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی میم کوین ۲ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه میم کوین ۲

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه میم کوین ۲ دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023