خرید MBOXX MBOXX | فروش ارز دیجیتال MBOXX به همراه قیمت لحظه‌ای

میم باکس توکن

MBOXX - MemeBoxToken
0تتر
54.67%

قیمت میم باکس توکن

0.005658تومان
(9,344)

حجم معاملات میم باکس توکن

36,994,698تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.039524تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.001634تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره میم باکس توکن

MBOXX با نماد MBOXX یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید میم باکس توکن

ارز دیجیتال میم باکس توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید میم باکس توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید میم باکس توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید میم باکس توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید میم باکس توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه میم باکس توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش میم باکس توکن

فروش میم باکس توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش میم باکس توکن، مقدار میم باکس توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش میم باکس توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش میم باکس توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل میم باکس توکن

خرید و فروش میم باکس توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید میم باکس توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل میم باکس توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا میم باکس توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، میم باکس توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل میم باکس توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول میم باکس توکن

برای ذخیره میم باکس توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از میم باکس توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری میم باکس توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی میم باکس توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری میم باکس توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه میم باکس توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت میم باکس توکن

قیمت میم باکس توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی میم باکس توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت میم باکس توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه میم باکس توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت میم باکس توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت میم باکس توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی میم باکس توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023