خرید و فروش ارز دیجیتال Medi Shares | قیمت لحظه‌ای مدی شرز MDS

مدی شرز

MDS - Medi Shares
0.000155تتر
3.29%

قیمت مدی شرز

10.31481تومان
(22,875)

حجم معاملات مدی شرز

664,659,758تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10.82354تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10.27824تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مدی شرز

ارز دیجیتال MDS رمز ارز سیستم مدی شرز یا Mutual DAO System است. این سیستم یک بازار ساخت و معامله طرح‌های بیمه متقابل است که به شکل غیر متمرکز روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. هر کسی می‌تواند با ارسال مقداری ارز دیجیتال MDS به یک قرارداد هوشمند، یک طرح بیمه را خریداری کند. همچنین، هر کسی می‌تواند با کمک نمونه قراردادهای هوشمند ارائه شده توسط Mutual DAO System به یک بیمه‌کننده تبدیل شود و در مقابل این کار با ارز دیجیتال MDS پاداش بگیرد. قراردادهای هوشمند و دائوی MDS هزینه بیمه را به شدت کاهش خواهند داد. این سیستم یک بازار جهانی خواهد بود که از مرزهای جغرافیایی فراتر می‌رود و به کاربران اجازه می‌دهد از همه جای دنیا از خدمات آن استفاده کنند. از ارز دیجیتال MDS برای خرید بیمه و استفاده از قراردادهای هوشمند مدی شرز استفاده خواهد شد. مدی شرز MDS بر اساس استاندارد ERC20 ساخته شده است و یک رمز ارز تورمی است که محدودیت عرضه نخواهد داشت. با این حال، مکانیسم هایی ایجاد شده تا توکن‌های MDS خریداری و سوزانده شوند و عرضه در گردش این ارز دیجیتال کاهش یابد.

خرید مدی شرز

ارز دیجیتال مدی شرز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مدی شرز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مدی شرز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مدی شرز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مدی شرز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مدی شرز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مدی شرز

فروش مدی شرز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مدی شرز، مقدار مدی شرز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مدی شرز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مدی شرز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مدی شرز

خرید و فروش مدی شرز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مدی شرز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مدی شرز به تتر، نیاز نیست که ابتدا مدی شرز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مدی شرز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مدی شرز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مدی شرز

برای ذخیره مدی شرز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مدی شرز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مدی شرز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مدی شرز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مدی شرز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مدی شرز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مدی شرز

قیمت مدی شرز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مدی شرز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مدی شرز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مدی شرز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مدی شرز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مدی شرز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مدی شرز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023