خرید ارز دیجیتال Mars Token | فروش مارس توکن | قیمت لحظه‌ای MRST

مارس توکن

MRST - Mars Token
0.002126تتر
5.82%

قیمت مارس توکن

125.6466تومان
(24,678)

حجم معاملات مارس توکن

42,525,683تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
132.8568تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
118.7319تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مارس توکن

مارس اولین پروتکل هش ریت اتریومی و غیرمتمرکز است. پروژه ارز دیجیتال Mars هش ریت‌های استاندارد شده را با ماینینگ نقدینگی ترکیب می‌کند و ماینینگ اثبات کار را به یک پروتکل آنچین تبدیل می‌کند. مارس یک ماینیگ اثبات کار پایدار را به وجود می‌آورد که امکان محاسبه آن از ابتدا وجود دارد و کاربران خود را با یک ماینینگ پایدار از دیگران متمایز می‌کند. از این طریق ماینرها دیگر با متغیرهای پیچیده در ماینینگ روزانه خود رو به رو نخواهند بود. از طرف دیگر، توکن بومی این پروتکل که توکن MARS نام دارد به کاربران داده می‌شود و کاربران می‌توانند با استیک کردن و فراهم کردن نقدینگی، پاداش کسب کنند. از این طریق فاصله میان کامیونیتی بیت کوین و دیفای هم کاسته خواهد شد. درواقع پروژه ارز دیجیتال مارس از دو توکن تشکیل شده است. توکن MARS توکن حاکمیتی این پروژه است و pBTC35A توکن تاییدیه هش ریت آن است. هرکدام از توکن‌های pBTC35A نشان دهنده یک TH/s قدرت ماینینگ بیت کوین است. با استیک کردن این توکن کاربران می‌توانند توکن رپ شده بیت کوین یا wBTC و توکن مارس هدیه بگیرند.

خرید مارس توکن

ارز دیجیتال مارس توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مارس توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مارس توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مارس توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مارس توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مارس توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مارس توکن

فروش مارس توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مارس توکن، مقدار مارس توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مارس توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مارس توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مارس توکن

خرید و فروش مارس توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مارس توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مارس توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا مارس توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مارس توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مارس توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مارس توکن

برای ذخیره مارس توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مارس توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مارس توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مارس توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مارس توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مارس توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مارس توکن

قیمت مارس توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مارس توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مارس توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مارس توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مارس توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مارس توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مارس توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023