خرید ارز دیجیتال مکالینک | فروش ارز دیجیتال Makalink | قیمت لحظه‌ای MAKA

مکالینک

MAKA - Makalink
0.00005تتر
33.02%

قیمت مکالینک

3.188335تومان
(9,486)

حجم معاملات مکالینک

3,435,392,708تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5.00761تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.06832تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مکالینک

مهم‌ترین مشکل پلتفرم‌های متمرکز استفاده از داده‌های کاربران و تقسیم ناعادلانه درآمد پلتفرم‌هاست. شبکه‌های اجتماعی به راحتی می‌توانند رفتار کاربران خود را دنبال کنند و اطلاعات مربوط به علایق آنها، چیزهایی که خریداری می‌کنند و ... را جمع‌آوری کرده و در راستای منافع خود از آنها استفاده کنند. با مهاجرت پلتفرم‌های اجتماعی به دنیای غیرمتمرکز و وب ۳، فضای عادلانه‌تری به وجود می‌آید که در آن کاربران مالکیت اطلاعات خود را در اختیار دارند و کسی نمی‌تواند بدون اجازه آنها از اطلاعات استفاده کند. پلتفرم اجتماعی غیرمتمرکز مکالینک یک پلتفرم غیرمتمرکز اجتماعی است که سرویس‌های مختلفی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. این پلتفرم یک شبکه اجتماعی است که کاربران می‌توانند در آن گروه‌ها و کامیونیتی خود را بسازند و امکانات دیگری مانند پلتفرم پیام‌رسانی لحظه‌ای نیز در آن وجود دارد. توکن این پلتفرم با نماد MAKA در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.

خرید مکالینک

ارز دیجیتال مکالینک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مکالینک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مکالینک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مکالینک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مکالینک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مکالینک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مکالینک

فروش مکالینک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مکالینک، مقدار مکالینک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مکالینک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مکالینک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مکالینک

خرید و فروش مکالینک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مکالینک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مکالینک به تتر، نیاز نیست که ابتدا مکالینک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مکالینک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مکالینک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مکالینک

برای ذخیره مکالینک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مکالینک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مکالینک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مکالینک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مکالینک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مکالینک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مکالینک

قیمت مکالینک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مکالینک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مکالینک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مکالینک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مکالینک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مکالینک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مکالینک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه مکالینک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه مکالینک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023