خرید MSHIB مجیک شیبا استارتر| فروش ارز دیجیتال MSHIB به همراه قیمت لحظه‌ای

مجیک شیبا استارتر

MSHIB - Magic Shiba Starter
0.000005تتر
4.023%

قیمت مجیک شیبا استارتر

0.285485تومان
(18,219)

حجم معاملات مجیک شیبا استارتر

4,477,784,141تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.289375تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.273816تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مجیک شیبا استارتر

Magic Shiba Starter (MSHIB) یک پلتفرم غیرمتمرکز است که برای حمایت از راه‌اندازی و رشد پروژه‌های جدید ارزهای دیجیتال طراحی شده است. این پلتفرم بر ارائه یک محیط جامع و کاربرپسند برای توسعه‌دهندگان پروژه و سرمایه‌گذاران اولیه تمرکز دارد. در اینجا برخی از جنبه‌های کلیدی این پلتفرم آمده است:

  1. سکوی راه‌اندازی پروژه: Magic Shiba Starter به عنوان سکوی راه‌اندازی پروژه‌های جدید ارزهای دیجیتال عمل می‌کند. این امکان را به توسعه‌دهندگان می‌دهد که پروژه‌های خود را به یک جامعه از سرمایه‌گذاران بالقوه ارائه دهند و بودجه اولیه لازم برای رشد را دریافت کنند.

  2. رأی‌گیری جامعه: این پلتفرم یک مکانیزم رأی‌گیری جامعه‌ای را در خود جای داده است. این به این معناست که اعضای جامعه Magic Shiba Starter می‌توانند رأی دهند که کدام پروژه‌ها باید راه‌اندازی و حمایت شوند. این رویکرد دموکراتیک تضمین می‌کند که فقط پروژه‌هایی که حمایت واقعی جامعه را دارند، پیشرفت می‌کنند.

  3. استیکینگ و پاداش‌ها: توکن‌های MSHIB می‌توانند برای شرکت در فرآیند رأی‌گیری استیک شوند. استیک‌کنندگان اغلب با توکن‌های اضافی یا مزایای دیگر پاداش داده می‌شوند، که ایجاد انگیزه برای نگهداری و استفاده از توکن‌های MSHIB می‌کند.

  4. امنیت و شفافیت: Magic Shiba Starter بر امنیت و شفافیت تأکید دارد. این پلتفرم اطمینان می‌دهد که تمام پروژه‌ها از یک فرآیند غربالگری سختگیرانه عبور می‌کنند تا خطرات کلاهبرداری و فعالیت‌های جعلی به حداقل برسد. اطلاعات در مورد پروژه‌ها به صورت شفاف برای جامعه فراهم می‌شود تا تصمیم‌گیری آگاهانه‌ای داشته باشند.

  5. رشد اکوسیستم: با ارائه یک پلتفرم ساختارمند برای پروژه‌های جدید، Magic Shiba Starter به رشد گسترده‌تر اکوسیستم کمک می‌کند. این کمک می‌کند ایده‌های نوآورانه به بازار بیایند و از توسعه برنامه‌ها و خدمات غیرمتمرکز حمایت می‌کند.

کاربرد توکن: توکن MSHIB نقش مرکزی در اکوسیستم Magic Shiba Starter ایفا می‌کند. این توکن برای رأی‌گیری، استیکینگ و شرکت در پیشنهادات اولیه پروژه‌ها در پلتفرم استفاده می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید به وب‌سایت رسمی Magic Shiba Starter یا وایت‌پیپر آنها مراجعه کنید که جزئیات کاملی از چشم‌انداز، مأموریت، توکنومیکس و نحوه مشارکت در پلتفرم را ارائه می‌دهد.

خرید مجیک شیبا استارتر

ارز دیجیتال مجیک شیبا استارتر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مجیک شیبا استارتر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مجیک شیبا استارتر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مجیک شیبا استارتر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مجیک شیبا استارتر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مجیک شیبا استارتر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مجیک شیبا استارتر

فروش مجیک شیبا استارتر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مجیک شیبا استارتر، مقدار مجیک شیبا استارتر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مجیک شیبا استارتر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مجیک شیبا استارتر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مجیک شیبا استارتر

خرید و فروش مجیک شیبا استارتر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مجیک شیبا استارتر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مجیک شیبا استارتر به تتر، نیاز نیست که ابتدا مجیک شیبا استارتر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مجیک شیبا استارتر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مجیک شیبا استارتر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مجیک شیبا استارتر

برای ذخیره مجیک شیبا استارتر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مجیک شیبا استارتر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مجیک شیبا استارتر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مجیک شیبا استارتر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مجیک شیبا استارتر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مجیک شیبا استارتر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مجیک شیبا استارتر

قیمت مجیک شیبا استارتر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مجیک شیبا استارتر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مجیک شیبا استارتر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مجیک شیبا استارتر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مجیک شیبا استارتر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مجیک شیبا استارتر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مجیک شیبا استارتر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023