خرید Mafagafo | فروش ارز دیجیتال MAFA به همراه قیمت لحظه‌ای مافاگافو

مافاگافو

MAFA - Mafagafo
0.00249تتر
0%

قیمت خرید مافاگافو

قیمت فروش مافاگافو

129.231تومان
127.986تومان
(4,970)

حجم معاملات مافاگافو

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
129.231تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
129.231تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مافاگافو

MAFA با نماد MAFA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید مافاگافو

ارز دیجیتال مافاگافو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مافاگافو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مافاگافو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مافاگافو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مافاگافو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مافاگافو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مافاگافو

فروش مافاگافو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مافاگافو، مقدار مافاگافو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مافاگافو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مافاگافو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مافاگافو

خرید و فروش مافاگافو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مافاگافو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مافاگافو به تتر، نیاز نیست که ابتدا مافاگافو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مافاگافو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مافاگافو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مافاگافو

برای ذخیره مافاگافو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مافاگافو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مافاگافو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مافاگافو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مافاگافو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مافاگافو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مافاگافو

قیمت مافاگافو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مافاگافو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مافاگافو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مافاگافو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مافاگافو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مافاگافو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مافاگافو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023