خرید ارز دیجیتال لوکا LOKA | فروش لیگ آف کینگدامز League of Kingdoms

لیگ آو کینگ دامزآرنا

LOKA - League of Kingdoms
0.2485تتر
0.878%

قیمت لیگ آو کینگ دامزآرنا

12,449تومان
(18,733)

حجم معاملات لیگ آو کینگ دامزآرنا

75,385,120,514تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12,700تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12,224تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لیگ آو کینگ دامزآرنا

لوکا (League of Kingdoms) با هدف ایجاد یک بازی متاورس غیرمتمرکز به عنوان یکی از اولین بازی‌های استراتژیک بلاکچین در جهان است. این بازی یک بازی استراتژیک آنلاین چندنفره عظیم است که از فناوری‌های بلاکچین برای تراکنش‌ها و مدیریت بازی استفاده می‌کند.

ارز دیجیتال لوکا LOKA

 

لیگ آف کینگدامز (League of Kingdoms) یک بازی استراتژی بلاک چینی و P2E است. بازیکنان و گیمرها با بازی کردن می‌توانند درآمد کسب کنند و توکن لوکا LOKA که توکن بومی این بازی بلاک چینی است را به دست بیاورند. در بازی لیگ آف کینگدامز کاربران می‌توانند پادشاهی خود را بسازند، تسلیحات و ارتش خود را ایجاد کنند و با دیگران مبارزه کنند. علاوه بر این، کاربران از طریق توکن حاکمیتی شبکه LOKA می‌توانند در تصمیمات پلتفرم بازی شرکت کنند، اقلام درون بازی را بخرند و با استیک کردن لوکا LOKA پاداش کسب کنند. توکن دیگر بازی لیگ آف کینگدامز، DST نام دارد که یک توکن کاربردی است و برای رشد کاراکترهای درون بازی لازم است.

بازی League of Kingdoms در ماه جولای سال 2021 لانچ شد و توکن لوکا LOKA در ماه ژانویه سال 2022 به بازار آمد. در سال 2022 نیز بازار NFT این بازی ایجاد شد و بازیکنان می‌توانند اقلام خود را در آن خرید و فروش کنند. چیزی که بازی League of Kingdoms از دیگر بازیها متمایز می‌کند، پاسخ به نیازهای افراد علاقه مند به ارز دیجیتال و گیمرهاست. این بازی محیطی را فراهم کرده که هم بتوان بازی کرد و هم با خرید و فروش و به دست آوردن اقلام NFT، سود کسب کرد. تمام اقلامی که در درون بازی ارائه می‌شوند، با استاندارد ERC-721 اتریوم وبه صورت توکن‌های غیرمثلی یا NFT هستند. با مالکیت این توکن‌های دیجیتالیزه شده، کاربران و بازیکنان می‌توانند منابع خود را به پول تبدیل کنند و با اجاره دادن زمین‌های خود در بازی، سود کسب کنند.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال لوکل LOKA

 

ارز دیجیتال لوکا LOKA، در ابتدای سال 2022 با قیمت 1.6 دلار وارد بازار شد. لوکا رالی قیمتی خود را از ماه مارس 2022 شروع کرد و در پایان ماه مارس به بالاترین قیمت خود در 4.27 دلار رسید. با رسیدن به بالاترین قیمت، لوکا وارد یک فاز نزولی شد و در پایان سال 2022 کف قیمتی خود را در 0.27 دلار لمس کرد.

خرید لیگ آو کینگ دامزآرنا

ارز دیجیتال لیگ آو کینگ دامزآرنا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لیگ آو کینگ دامزآرنا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لیگ آو کینگ دامزآرنا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لیگ آو کینگ دامزآرنا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لیگ آو کینگ دامزآرنا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لیگ آو کینگ دامزآرنا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لیگ آو کینگ دامزآرنا

فروش لیگ آو کینگ دامزآرنا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لیگ آو کینگ دامزآرنا، مقدار لیگ آو کینگ دامزآرنا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لیگ آو کینگ دامزآرنا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لیگ آو کینگ دامزآرنا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لیگ آو کینگ دامزآرنا

خرید و فروش لیگ آو کینگ دامزآرنا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لیگ آو کینگ دامزآرنا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لیگ آو کینگ دامزآرنا به تتر، نیاز نیست که ابتدا لیگ آو کینگ دامزآرنا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لیگ آو کینگ دامزآرنا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لیگ آو کینگ دامزآرنا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لیگ آو کینگ دامزآرنا

برای ذخیره لیگ آو کینگ دامزآرنا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لیگ آو کینگ دامزآرنا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لیگ آو کینگ دامزآرنا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لیگ آو کینگ دامزآرنا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لیگ آو کینگ دامزآرنا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لیگ آو کینگ دامزآرنا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لیگ آو کینگ دامزآرنا

قیمت لیگ آو کینگ دامزآرنا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لیگ آو کینگ دامزآرنا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لیگ آو کینگ دامزآرنا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لیگ آو کینگ دامزآرنا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لیگ آو کینگ دامزآرنا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لیگ آو کینگ دامزآرنا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لیگ آو کینگ دامزآرنا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

قیمت لوکا (LOKA) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت لوکا (LOKA) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت لوکا (LOKA) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

از کجا لوکا (LOKA) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، لوکا (LOKA) بخرید.

زمان دریافت لوکا (LOKA) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال لوکا (LOKA) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، لوکا (LOKA) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز لوکا (LOKA) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

توکن LOKA چه موارد استفاده‌ای دارد؟

حاکمیت: دارندگان توکن LOKA می توانند تصمیمات حاکمیت شبکه را پیشنهاد داده و در مورد آن رأی دهند. مبادله در پلتفرم بازی: کاربران می توانند از توکن های LOKA برای پرداخت و خرید آیتم های درون بازی استفاده کنند. انگیزه برای بازیکنان: کاربران به طور بالقوه می توانند با برنده شدن در مسابقات درون بازی، توکن های LOKA را به عنوان پاداش دریافت کنند. ارتقای NFT: کاربران می توانند از توکن های LOKA برای ضرب و ارتقای دارایی های NFT استفاده کنند. جوایز پلتفرم: کاربران می توانند با سپرده گذاری یا استیک کردن NFT های خود جوایز و دارایی‌های ویژه دریافت کنند.

بازی لیگ آف کینگ دامز (League of Kingdoms) از چه بخش‌هایی تشکیل شده است؟

ساخت قلعه: کاربر می تواند پادشاهی بسازد، فناوری‌ها را توسعه دهد و نیروها را برای کشاورزی و شکار هیولاها آموزش دهد. پیوستن به یک اتحاد: کاربران می‌توانند برای رقابت به یک اتحاد بپیوندند یا یک اتحاد ایجاد کنند. چرخه مالی منحصر به ‌فرد NFT های بازی: کاربر می‌تواند مالک سرزمینی باشد که هزاران بازیکن در آن بازی می‌کنند.

بهترین کیف پول برای نگهداری LOKA کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

رمز ارزهای مشابه لیگ آو کینگ دامزآرنا

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه لیگ آو کینگ دامزآرنا دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023