خرید ارز دیجیتال شترد لژیون | فروش Shattered Legion | قیمت لحظه‌ای SLG

لند آف کانکوئست

SLG - Land Of Conquest
0.01589تتر
6.584%

قیمت لند آف کانکوئست

794.5تومان
(15,230)

حجم معاملات لند آف کانکوئست

603,769,482تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
858.5تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
758تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لند آف کانکوئست

شترد لژیون سک بازی چند نفره و استراتژیک بلاک چینی است. در این بازی کاراکترهای ان اف تی می‌توانند با به دست آوردن توکن‌ها و یا به دست آوردن ان اف تی درآمد کسب کنند. توکن بومی بازی Shattered Legion با نام SLG در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در ماه جولای سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال  شده است. عرضه کل این توکن یک میلیارد عدد است. توکن SLGبه عنوان یک توکن حاکمیتی است و برای معامله ان اف تی‌ها در پلتفرم نیز کارایی دارد. ۲۵ درصد از این توکن برای بازی و مشوق‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ۲۵ درصد برای مشوق نقدینگی، ۲۰ درصد برای تیم، ۱۲ درصد برای سرمایه‌گذاری استراتژیک و ۶ درصد هم برای سرمایه‌گذاری اولیه در نظر گرفته شده است.

خرید لند آف کانکوئست

ارز دیجیتال لند آف کانکوئست یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لند آف کانکوئست به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لند آف کانکوئست خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لند آف کانکوئست در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لند آف کانکوئست خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لند آف کانکوئست خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لند آف کانکوئست

فروش لند آف کانکوئست در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لند آف کانکوئست، مقدار لند آف کانکوئست مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لند آف کانکوئست در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لند آف کانکوئست در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لند آف کانکوئست

خرید و فروش لند آف کانکوئست در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لند آف کانکوئست خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لند آف کانکوئست به تتر، نیاز نیست که ابتدا لند آف کانکوئست خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لند آف کانکوئست خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لند آف کانکوئست بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لند آف کانکوئست

برای ذخیره لند آف کانکوئست، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لند آف کانکوئست شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لند آف کانکوئست مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لند آف کانکوئست است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لند آف کانکوئست نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لند آف کانکوئست خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لند آف کانکوئست

قیمت لند آف کانکوئست در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لند آف کانکوئست تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لند آف کانکوئست، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لند آف کانکوئست قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لند آف کانکوئست و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لند آف کانکوئست را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لند آف کانکوئست را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023