خرید آنی  ارز دیجیتال کینگدوم ایکس KT | فروش آسان Kingdom X

کینگدوم ایکس

KT - Kingdom X
0.001245تتر
0%

قیمت خرید کینگدوم ایکس

قیمت فروش کینگدوم ایکس

61.752تومان
61.1295تومان
(10,609)

حجم معاملات کینگدوم ایکس

5,559,411,183تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
61.8512تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
61.3552تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کینگدوم ایکس

ارز دیجیتال KT توکن اصلی متاورس کینگدوم ایکس KingdomX است. با ورود به این متاورس، سفر خود را از امپراتوری Alteran آغاز خواهید کرد. پادشاهان، جنگجویان، بازرگانان، شاعران سرگردان و هویت‌های مختلف دیگری وجود دارد. یکی را انتخاب می‌کنید و به ماجراجویی این متاورس می‌پیوندید. در بازی، می‌توانید از امپراتوری KingdomX دفاع کنید، سرزمین‌ها را فتح کنید، جنگل‌ها را کاوش کنید، از باتلاق‌ها عبور کنید و تجربیات مختلف KingdomX را در مناطق مختلف لمس کنید. صرف نظر از اینکه چه هویتی را در این بازی انتخاب می‌کنید یا چه نوع گیم پلی را شروع می‌کنید، همه دارایی‌هایی که درون بازی دارید، متعلق به شما هستند. شما می‌توانید قهرمانان مختلف را جمع کنید تا یک تیم قدرتمند تشکیل دهید تا توکن‌های شوالیه بیشتر، توکن‌های کینگ بیشتری به دست آورید. از توکن‌های به‌دست‌آمده در بازی برای استخدام قهرمانان بیشتر و قوی‌تر، وارد کردن آسیب بیشتر به دشمن و حتی اشغال یک استخر ماینینگ استفاده کنید. ارز دیجیتال KT هم  برای انتقال ارزش در متاورس و هم برای حاکمیت پروژه استفاده می‌شود.  در بازی، گیمرها پس از شرکت در نبردها و دریافت پاداش متناسب با رتبه خود، ارز دیجیتال KT را به دست می‌آورند. ارز دیجیتال کینگدوم ایکس KT بر اساس استاندارد BEP20 ساخته شده است و سقف عرضه آن یک میلیارد توکن است.

خرید کینگدوم ایکس

ارز دیجیتال کینگدوم ایکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کینگدوم ایکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کینگدوم ایکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کینگدوم ایکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کینگدوم ایکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کینگدوم ایکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کینگدوم ایکس

فروش کینگدوم ایکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کینگدوم ایکس، مقدار کینگدوم ایکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کینگدوم ایکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کینگدوم ایکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کینگدوم ایکس

خرید و فروش کینگدوم ایکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کینگدوم ایکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کینگدوم ایکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا کینگدوم ایکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کینگدوم ایکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کینگدوم ایکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کینگدوم ایکس

برای ذخیره کینگدوم ایکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کینگدوم ایکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کینگدوم ایکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کینگدوم ایکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کینگدوم ایکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کینگدوم ایکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کینگدوم ایکس

قیمت کینگدوم ایکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کینگدوم ایکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کینگدوم ایکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کینگدوم ایکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کینگدوم ایکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کینگدوم ایکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کینگدوم ایکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023