خرید ارز دیجیتال Kiba Inu | فروش ارز دیجیتال کیبا اینو | قیمت لحظه‌ای KIBA

کیبا اینو

KIBA - Kiba Inu
0.000002تتر
0.24%

قیمت کیبا اینو

0.119376تومان
(28,438)

حجم معاملات کیبا اینو

812,282,618تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.120292تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.11154تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کیبا اینو

کیبا اینو یک میم کوین است که از شخصیت کیبا اینوزوکو الهام گرفته است. کیبا اینوزوکو یکی از شخصیت‌های انیمه ناروتو است و یک سگ با نام آکامورو دارد. کیبا اینوزوکو همیشه یار و وفادار همراهان خود است و همیشه سعی می‌کند که از آنها محافظت کند و هدف میم کوین کیبا اینو نیز همین است که همیشه از کامیونیتی خود محافظت کند و در کنار آنها باشد. کیبا اینو قصد دارد یک کامیونیتی ایجاد کند که قدرتمند است و می‌خواهد در کنار هم پیشرفت کند. توکن این میم کوین با نماد KIBA معامله می‌شود و یک توکن با استاندارد ERC-20 اتریوم است. عرضه کل این توکن یک هزار میلیارد عدد است و در ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. Kiba Inu قصد دارد در آینده‌ای نزدیک بازی کیبا را نیز وارد بازار کند.

خرید کیبا اینو

ارز دیجیتال کیبا اینو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کیبا اینو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کیبا اینو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کیبا اینو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کیبا اینو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کیبا اینو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کیبا اینو

فروش کیبا اینو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کیبا اینو، مقدار کیبا اینو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کیبا اینو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کیبا اینو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کیبا اینو

خرید و فروش کیبا اینو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کیبا اینو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کیبا اینو به تتر، نیاز نیست که ابتدا کیبا اینو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کیبا اینو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کیبا اینو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کیبا اینو

برای ذخیره کیبا اینو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کیبا اینو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کیبا اینو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کیبا اینو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کیبا اینو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کیبا اینو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کیبا اینو

قیمت کیبا اینو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کیبا اینو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کیبا اینو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کیبا اینو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کیبا اینو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کیبا اینو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کیبا اینو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023