خرید کیپر KP3R | فروش ارز دیجیتال Keep3rV1 در صرافی بیت برگ

کیپر

KP3R - Keep3rv1
76.5تتر
0.41%

قیمت کیپر

4,314,600تومان
(28,087)

حجم معاملات کیپر

1,625,550,804تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,389,612تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,249,176تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کیپر

Keep3rV1 یک پلتفرم غیرمتمرکز است که برای تسهیل هماهنگی بین پروژه‌هایی که نیاز به منبع عملیات توسعه خارجی دارند و کسانی که می توانند خدمات مورد نیاز را ارائه دهند، طراحی شده است. اساساً، این پروژه به عنوان یک تابلوی شغلی عمل می‌کند که تعامل بین پوسترهای شغلی، مانند پروتکل های مالی غیرمتمرکز، و مجریان مشاغل، معروف به Keepers را تسهیل می‌کند. وظایفی که Keepers انجام می دهد از ارسال و فراخوانی تراکنش‌های زنجیره‌ای تا تکمیل عملیات پیچیده خارج از زنجیره است. Keep3rV1 از یک توکن بر بستر ERC-20 به نام KP3R، برای مدیریت و ارائه پاداش به Keepers استفاده می‌کند. به طور خلاصه می‌توان گفت که این پروژه یک پلتفرم زیرساختی بلاکچین برای تسهیل پروژه‌ها است.

ارز دیجیتال کیپر Keep3rV1

 

ارز دیجیتال کیپر Keep3rV1 برای اولین بار در ماه اکتبر سال 2020 روی شبکه اتریوم لانچ شد. ارز کیپر با نماد KP3R در بازار معامله می‌شود. کیپر توسط آندره کرونج به وجود آمده است که یک مهندس بلاک چین است و کمی قبل‌تر پلتفرم محبوب یرن فایننس را پایه‌گذاری کرده‌بود. توکن YFI که توکن بومی شبکه یرن فایننس است، توانست در دو ماه اول ورود خود به بازار،1300 برابر افزایش قیمتی را تجربه کند. آندره کرونج هدف خود را از ایجاد پلتفرم‌های جدید، کمک به توسعه‌دهندگان و دولوپرهای فضای ارزهای دیجیتال دانسته و افزایش قیمتی را دلیلی بر توسعه پلتفرم‌های خود نمی‌داند. او قصد دارد پلتفرم‌های دیجیتالی را بسازد که دسترسی راحتی دارند و به سادگی امکانات ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

پلتفرم کیپر قصد دارد تعداد زیاد قراردادهای هوشمند و پیچیدگی پلتفرم‌های کریپتوکارنسی را کاهش دهد. این ارز دیجیتال قصد دارد به یک اکوسیستم متمرکز تبدیل شود که نیاز پروژه‌ها و توسعه‌دهندگان را برای همکاری برآورده سازد. آندره کرونج عنوان کرده است که پلتفرم کیپر KP3R فواید دیگری را برای توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد. به عنوان مثال متا ولت که یک کیف پول قرارداد هوشمند است و به تراکنش‌ها یا کارمزد نیاز ندارد و Unihedge که برای جلوگیری از زیان ناخواسته به وجود آمده است.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال کیپر KP3R

 

ارز دیجیتال کیپر Keep3rV1 با نماد اختصاری Kp3R در پایان سال 2020 وارد بازار شد. قیمت اولیه ارز دیجیتال کیپر 198 دلار بود. کیپر توانست تا ماه اکتبر سال 2020 یک روند صعودی را ادامه دهد و به قیمت 532 دلار برسد. اما در ادامه وتا میانه سال 2021 کاهش پیدا کرد و به قیمت 70 دلار رسید. روند صعودی اصلی ارز دیجیتال کیپر از ماه جولای سال 2021 شروع شد و کیپر KP3R توانست در ماه ژانویه سال 2022 بالاترین قیمت خود را در 1865 دلار تجربه کند. توکن کیپر یک سال بعد و در ماه ژانویه سال 2023 کف قیمتی خود را در 60 دلار لمس کرد.

خرید کیپر

ارز دیجیتال کیپر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کیپر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کیپر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کیپر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کیپر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کیپر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کیپر

فروش کیپر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کیپر، مقدار کیپر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کیپر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کیپر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کیپر

خرید و فروش کیپر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کیپر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کیپر به تتر، نیاز نیست که ابتدا کیپر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کیپر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کیپر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کیپر

برای ذخیره کیپر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کیپر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کیپر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کیپر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کیپر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کیپر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کیپر

قیمت کیپر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کیپر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کیپر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کیپر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کیپر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کیپر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کیپر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

از کجا کیپر (KP3R) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، کیپر بخرید.

زمان دریافت کیپر (KP3R) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال کیپر در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، کیپر بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز کیپر در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت کیپر (KP3R) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت کیپر همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت کیپر است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

چه چیزی پروژه کیپر (KP3R) را منحصر به فرد می‌کند؟

Keep3rV1 به دنبال کاهش تعمیر و نگهداری پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین است که از تعداد زیادی قرارداد هوشمند برای تامین انرژی (منظور معرفی سرویس‌دهنده‌ها به سرویس‌گیرنده‌ها) سیستم‌های پیچیده‌تر استفاده می‌کنند. این پروژه‌ها اغلب به بازیگران خارجی برای تکمیل وظایف نیاز دارند، و Keep3rV1 به گونه‌ای طراحی شده است که یک اکوسیستم غیرمتمرکز برای پروژه‌ها و توسعه‌دهندگان باشد تا کارآمدتر با هم کار کنند.

بهترین کیف پول برای نگهداری کیپر (KP3R) کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

رمز ارزهای مشابه کیپر

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کیپر دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023