خرید و نگهداری رایگان KZEN | قیمت لحظه‌ای و فروش ارز دیجیتال کیزن فایننس Kaizen Finance

کایزن فایننس

KZEN - Kaizen Finance
0.00247تتر
0.04%

قیمت کایزن فایننس

140.543تومان
(27,037)

حجم معاملات کایزن فایننس

794,670,662تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
140.5999تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
140.3723تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کایزن فایننس

ارز دیجیتال KZEN توکن بومی یک پلتفرم مدیریت توکن به نام Kaizen Finance است. کایزن ادعا می‌کند که از طریق خدمات خود انقلابی در ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند زیرا پیش‌فروش توکن را هم برای سرمایه‌گذاران و هم برای تیم‌های پروژه‌ها ایمن‌تر و ساده‌تر می‌کند. در حال حاضر، پلتفرم ارز دیجیتال kzen در حال توسعه قابلیت‌های خود روی شبکه سولانا (SOL) است. ابزارها و خدمات مدیریت توکن ارائه شده توسط کایزن فایننس شامل تولید توکن، خودکار کردن دوره قفل توکن‌ها (وستینگ)، استیک و پشتیبانی از ایردراپ  است. همچنین، کایزن به بنیان‌گذاران پروژه‌ها اجازه می‌دهد توکن‌های پروژه خود را بدون کدنویسی ایجاد و مدیریت کنند. به عبارت دیگر، کایزن زیرساخت‌های لازم برای تامین نقدینگی یا استیک یک توکن را فراهم می‌کند. ارز دیجیتال کایزن کاربردهای متعددی دارد. اول از همه، از kzen برای پرداخت کارمزد خدمات کایزن استفاده می‌شود. اگر از Kzen برای پرداخت در صرافی غیر متمرکز kDEX استفاده کنید، در کارمزدها تخفیف می‌گیرید. همچنین، کاربران می‌توانند کایزن را استیک کنند و پاداش بگیرند. علاوه براین، هولدرهای ارز دیجیتال kzen می‌توانند به فروش‌های خصوصی پروژه‌ها دسترسی داشته باشند. قیمت ارز دیجیتال kzen در زمان ورود به بازار حدودا ۰.۱۱ دلار بود. حداکثر عرضه کایزن نیز به ۱ میلیارد توکن محدود شده  است.

خرید کایزن فایننس

ارز دیجیتال کایزن فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کایزن فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کایزن فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کایزن فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کایزن فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کایزن فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کایزن فایننس

فروش کایزن فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کایزن فایننس، مقدار کایزن فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کایزن فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کایزن فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کایزن فایننس

خرید و فروش کایزن فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کایزن فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کایزن فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا کایزن فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کایزن فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کایزن فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کایزن فایننس

برای ذخیره کایزن فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کایزن فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کایزن فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کایزن فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کایزن فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کایزن فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کایزن فایننس

قیمت کایزن فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کایزن فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کایزن فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کایزن فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کایزن فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کایزن فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کایزن فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023