خرید Irena Green Energy | فروش ایرنا گرین انرژی IRENA

ایرنا گرین انرژی

IRENA - Irena Green Energy
0.000004تتر
3.51%

قیمت ایرنا گرین انرژی

0.260502تومان
(23,340)

حجم معاملات ایرنا گرین انرژی

1,113,891,740تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.312808تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.241401تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایرنا گرین انرژی

IRENA با نماد IRENA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید ایرنا گرین انرژی

ارز دیجیتال ایرنا گرین انرژی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایرنا گرین انرژی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایرنا گرین انرژی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایرنا گرین انرژی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایرنا گرین انرژی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایرنا گرین انرژی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایرنا گرین انرژی

فروش ایرنا گرین انرژی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایرنا گرین انرژی، مقدار ایرنا گرین انرژی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایرنا گرین انرژی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایرنا گرین انرژی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایرنا گرین انرژی

خرید و فروش ایرنا گرین انرژی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایرنا گرین انرژی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایرنا گرین انرژی به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایرنا گرین انرژی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایرنا گرین انرژی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایرنا گرین انرژی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایرنا گرین انرژی

برای ذخیره ایرنا گرین انرژی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایرنا گرین انرژی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایرنا گرین انرژی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایرنا گرین انرژی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایرنا گرین انرژی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایرنا گرین انرژی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایرنا گرین انرژی

قیمت ایرنا گرین انرژی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایرنا گرین انرژی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایرنا گرین انرژی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایرنا گرین انرژی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایرنا گرین انرژی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایرنا گرین انرژی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایرنا گرین انرژی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023