خرید ارز دیجیتال اینفی بلو ورلد | فروش ارز دیجیتال Infiblue World | قیمت لحظه‌ای MONIE

اینفی بلو ورلد

MONIE - Infiblue World
0.17214تتر
2.72%

قیمت اینفی بلو ورلد

10,156تومان
(15,736)

حجم معاملات اینفی بلو ورلد

4,990,898,200تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10,559تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10,099تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اینفی بلو ورلد

اینفی بلو یک متاورس و دنیای مجازی است که دقیقا از روی دنیای واقعی ما ساخته شده است. اقتصاد در این دنیای مجازی دقیقا مانند دنیای واقعی است با این تفاوت که روی بلاک چین اتفاق می‌افتد. بازیکنان در این متاورس می‌توانند کار پیدا کنند، دارایی‌های متفاوتی را خریداری کنند و کسب و کار خود را راه بیاندازند و به کمک ارزهای دیجیتال دارایی‌های مختلفی را خرید و فروش کنند و مالکیت آنها را روی بلاک چین از آن خود کنند. پلتفرم ارز دیجیتال

Infiblue World می‌خواهد دنیایی بسازد که در آن پولدارها نتوانند تمام قدرت را به دست بگیرند و هرکس این شانس را داشته باشد که بتواند به دنبال رویاهای خود برود. در دنیای متاورس اینفی بلو ورلد هر کاربری که به صورت بلندمدتی زندگی کند به شهروند تبدیل می‌شود. کاربران برای اینکه تبدیل به شهروند شوند باید یا یک خانه بخرند، یا یک قرارداد بلندمدت اجاره امضا کنند. توکن بومی این ارز دیجیتال با نماد  MONIE در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و سقف عرضه آن ۲ میلیارد عدد است.  

 

خرید اینفی بلو ورلد

ارز دیجیتال اینفی بلو ورلد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اینفی بلو ورلد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اینفی بلو ورلد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اینفی بلو ورلد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اینفی بلو ورلد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اینفی بلو ورلد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اینفی بلو ورلد

فروش اینفی بلو ورلد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اینفی بلو ورلد، مقدار اینفی بلو ورلد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اینفی بلو ورلد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اینفی بلو ورلد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اینفی بلو ورلد

خرید و فروش اینفی بلو ورلد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اینفی بلو ورلد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اینفی بلو ورلد به تتر، نیاز نیست که ابتدا اینفی بلو ورلد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اینفی بلو ورلد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اینفی بلو ورلد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اینفی بلو ورلد

برای ذخیره اینفی بلو ورلد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اینفی بلو ورلد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اینفی بلو ورلد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اینفی بلو ورلد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اینفی بلو ورلد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اینفی بلو ورلد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اینفی بلو ورلد

قیمت اینفی بلو ورلد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اینفی بلو ورلد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اینفی بلو ورلد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اینفی بلو ورلد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اینفی بلو ورلد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اینفی بلو ورلد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اینفی بلو ورلد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اینفی بلو ورلد

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اینفی بلو ورلد دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023