خرید ارز دیجیتال IguVerse | فروش ارز دیجیتال ایگو ورس | قیمت لحظه‌ای IGUP

ایگو ورس

IGUP - IguVerse
0.00689تتر
2.408%

قیمت خرید ایگو ورس

قیمت فروش ایگو ورس

358.28تومان
354.835تومان
(5,062)

حجم معاملات ایگو ورس

1,098,003,517تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
374.4تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
354.692تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایگو ورس

IGUP با نماد IGUP یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید ایگو ورس

ارز دیجیتال ایگو ورس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایگو ورس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایگو ورس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایگو ورس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایگو ورس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایگو ورس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایگو ورس

فروش ایگو ورس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایگو ورس، مقدار ایگو ورس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایگو ورس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایگو ورس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایگو ورس

خرید و فروش ایگو ورس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایگو ورس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایگو ورس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایگو ورس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایگو ورس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایگو ورس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایگو ورس

برای ذخیره ایگو ورس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایگو ورس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایگو ورس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایگو ورس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایگو ورس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایگو ورس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایگو ورس

قیمت ایگو ورس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایگو ورس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایگو ورس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایگو ورس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایگو ورس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایگو ورس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایگو ورس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023