قیمت لحظه‌ای IGUP | خرید ارز دیجیتال IguVerse | فروش ارز دیجیتال ایگو ورس

ایگو ورس

IGUP - IguVerse
0.001716تتر
1.17%

قیمت ایگو ورس

96.7824تومان
(24,450)

حجم معاملات ایگو ورس

1,715,971,365تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
97.6284تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
95.4288تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایگو ورس

ارز دیجیتال IGUP توکن بومی یک اپلیکیشن گیمینگ به نام ایگو ورس IguVerse است که با استفاده از تکنولوژی‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی نقش جدیدی برای NFTها تعریف کرده است. ان اف تی های تولید شده توسط کاربران به یک استاندارد تبدیل شده‌اند و کلکسیون‌ها را کنار زده‌اند. اپلیکیشن ایگو ورس سه نوع مکانیسم درآمدزایی را با کمک ارز دیجیتال igup تعریف کرده است: تعامل کن تا جایزه بگیری (S2E)، حرکت کن تا جایزه بگیری (M2E) و بازی کن تا جایزه بگیری (P2E). در واقع، کاربران می‌توانند با انجام تکالیف ساده‌ای مثل پست کردن تصاویر حیوانات خانگی خود در رسانه‌های اجتماعی یا راه رفتن و غذا دادن به آنها پاداش بگیرند. برای انجام بازی ارز دیجیتال ایگو ورس igup می‌توانید عکس حیوان خانگی خود را به NFT تبدیل کنید یا با هوش مصنوعی یک NFT ایجاد کنید. سپس با انجام هر روزه بازی‌های کوچک انرژی کسب کنید. در مرحله بعد، با انجام فعالیت‌های مختلف مرتبط به حیوان خانگی‌تان، ارز دیجیتال igup را پاداش می‌گیرید. قیمت خرید و فروش IGUP در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۳ حدودا ۰.۳۳ دلار بود. ارز دیجیتال ایگوپ igup با استاندارد شبکه بایننس ساخته شده است و مجموع عرضه آن ۴۰۰ میلیون توکن است.

خرید ایگو ورس

ارز دیجیتال ایگو ورس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایگو ورس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایگو ورس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایگو ورس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایگو ورس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایگو ورس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایگو ورس

فروش ایگو ورس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایگو ورس، مقدار ایگو ورس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایگو ورس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایگو ورس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایگو ورس

خرید و فروش ایگو ورس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایگو ورس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایگو ورس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایگو ورس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایگو ورس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایگو ورس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایگو ورس

برای ذخیره ایگو ورس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایگو ورس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایگو ورس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایگو ورس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایگو ورس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایگو ورس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایگو ورس

قیمت ایگو ورس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایگو ورس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایگو ورس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایگو ورس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایگو ورس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایگو ورس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایگو ورس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023