خرید ارز دیجیتال آی باکس | فروش ارز دیجیتال IBOX | قیمت لحظه‌ای آی باکس

آی باکس

IBOX - IBOX
0.000144تتر
6.65%

قیمت آی باکس

9.330552تومان
(8,801)

حجم معاملات آی باکس

60,564,338تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9.330552تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8.238672تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آی باکس

پروژه IBOX که با نماد IBOX شناخته می‌شود، به عنوان یک پروژه نوآورانه، امن و قابل دسترس توصیف شده است که هدف آن نمایندگی از آینده مالی غیرمتمرکز است. تمرکز بر نوآوری و دسترسی نشان می‌دهد که IBOX ممکن است به سمت ساخت راه‌حل‌های مالی غیرمتمرکز کاربرپسند و قابل دسترس برای عموم پیش رود، که می‌تواند به گسترش استفاده از فناوری‌ها و شیوه‌های DeFi کمک کند. حداکثر عرضه توکن‌های IBOX به 200,000,000 محدود شده است. این محدودیت در کل توکن‌ها می‌تواند نشان‌دهنده استراتژی کنترل شده عرضه باشد که برای حفظ ارزش و ثبات توکن بر طول زمان به کار رود. تاکید پروژه بر امنیت و محدودیت عرضه می‌تواند IBOX را به عنوان یک شرکت‌کننده قابل توجه در فضای DeFi معرفی کند، به‌ویژه برای کاربران و سرمایه‌گذارانی که به دنبال فرصت‌های جدید و امن DeFi هستند.

خرید آی باکس

ارز دیجیتال آی باکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آی باکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آی باکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آی باکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آی باکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آی باکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آی باکس

فروش آی باکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آی باکس، مقدار آی باکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آی باکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آی باکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آی باکس

خرید و فروش آی باکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آی باکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آی باکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا آی باکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آی باکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آی باکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آی باکس

برای ذخیره آی باکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آی باکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آی باکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آی باکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آی باکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آی باکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آی باکس

قیمت آی باکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آی باکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آی باکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آی باکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آی باکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آی باکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آی باکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه آی باکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آی باکس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023