خرید ارز دیجیتال Hurricane NFT | فروش هاریکین ان اف تی | قیمت NHCT

هاریکین ان اف تی

NHCT - Hurricane NFT
0.06217تتر
2.662%

قیمت خرید هاریکین ان اف تی

قیمت فروش هاریکین ان اف تی

3,220.406تومان
3,189.321تومان
(5,272)

حجم معاملات هاریکین ان اف تی

2,869,929,722تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,327.114تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,218.334تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هاریکین ان اف تی

NHCT با نماد NHCT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید هاریکین ان اف تی

ارز دیجیتال هاریکین ان اف تی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هاریکین ان اف تی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هاریکین ان اف تی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هاریکین ان اف تی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هاریکین ان اف تی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هاریکین ان اف تی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هاریکین ان اف تی

فروش هاریکین ان اف تی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هاریکین ان اف تی، مقدار هاریکین ان اف تی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هاریکین ان اف تی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هاریکین ان اف تی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هاریکین ان اف تی

خرید و فروش هاریکین ان اف تی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هاریکین ان اف تی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هاریکین ان اف تی به تتر، نیاز نیست که ابتدا هاریکین ان اف تی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هاریکین ان اف تی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هاریکین ان اف تی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هاریکین ان اف تی

برای ذخیره هاریکین ان اف تی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هاریکین ان اف تی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هاریکین ان اف تی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هاریکین ان اف تی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هاریکین ان اف تی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هاریکین ان اف تی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هاریکین ان اف تی

قیمت هاریکین ان اف تی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هاریکین ان اف تی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هاریکین ان اف تی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هاریکین ان اف تی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هاریکین ان اف تی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هاریکین ان اف تی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هاریکین ان اف تی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023