ارز دیجیتال Hourglass | خرید و فروش ارز دیجیتال WAIT

اورگلس

WAIT - Hourglass
0.1338تتر
0.526%

قیمت اورگلس

6,649.86تومان
(7,499)

حجم معاملات اورگلس

1,919,634,338تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,751.745تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,661.327تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اورگلس

ارز دیجیتال اورگلس یک ارز دیجیتال است که به صورت کامل به کامیونیتی خود عرضه شده و خالق آن هیچ سهم به خصوصی در مالکیت ندارد. درواقع در کدهای ابتدایی این ارز دیجیتال این مساله نوشته شده است و کسی نمی‌تواند آن را به صورت متمرکز از آن خود کند. توکن بومی ارز دیجیتال Hourglass با نماد WAIT معامله مي‌شود و معامله آن بدون تکس است. این توکن در ماه آگوست سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. توکنومیک ارز دیجیتال Hourglass به این شکل است:

  • سقف عرضه توکن WAIT صد میلیون توکن است.
  • به تیم توسعه‌دهنده، مشاوران و سرمایه‌گذاران هیچ توکن به خصوصی اختصاص داده نمی‌شود و تمام توکن‌ها در چرخه قرار دارد.
  • ۲ میلیون از توکن‌ها سوزانده شده‌اند.

 

خرید اورگلس

ارز دیجیتال اورگلس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اورگلس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اورگلس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اورگلس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اورگلس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اورگلس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اورگلس

فروش اورگلس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اورگلس، مقدار اورگلس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اورگلس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اورگلس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اورگلس

خرید و فروش اورگلس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اورگلس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اورگلس به تتر، نیاز نیست که ابتدا اورگلس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اورگلس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اورگلس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اورگلس

برای ذخیره اورگلس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اورگلس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اورگلس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اورگلس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اورگلس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اورگلس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اورگلس

قیمت اورگلس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اورگلس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اورگلس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اورگلس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اورگلس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اورگلس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اورگلس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اورگلس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اورگلس دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023