خرید ارز دیجیتال هنگ کنگ بی تی سی بانک | فروش ارز دیجیتال HKB | قیمت لحظه‌ای HKB

هنگ کنگ بی تی سی بانک

HKB - HongKong BTC bank
0.000473تتر
0.274%

قیمت هنگ کنگ بی تی سی بانک

27.68805تومان
(16,375)

حجم معاملات هنگ کنگ بی تی سی بانک

339,625,742تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
40.95تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
23.39415تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هنگ کنگ بی تی سی بانک

غیرمتمرکزسازی پلتفرم‌های مختلف می‌تواند به افراد کمک کند تا استقلال بیشتری داشته باشند و بتوانند بدون نیاز به موسسات بزرگ و متمرکز زندگی کنند. هنگ کنگ بی تی سی بانک یک پلتفرم غیرمتمرکز برای کار فریلنسری است. افراد می‌توانند پروژه‌های خود را در این پلتفرم قرار دهند و دنبال نیروی متخصص برای انجام این پروژه‌ها باشند. از طرف دیگر نیرو‌های کار نیز بدون نیاز به کار روتین می‌توانند پروژه‌ها را قبول کنند و به صورت غیرمتمرکز و با کمک قراردادهای هوشمند پول دربیاورند. پلتفرم HongKong BTC bank همچنین با پرداخت ارز دیجیتال به مشارکت کنندگان در پلتفرم، برای آنها مشوق بیشتری ایجاد می‌کند. پلتفرم هنگ کنگ بی تی سی بانک به عنوان یک ساید چین از اسمارت چین بایننس ایجاد شده است و خدمات دیگری مانند استیکینگ، صرافی غیرمتمرکز، استخرهای نقدینگی و ... را به کاربران خود ارائه می‌کند. توکن بومی آن با نماد HKB در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و سقف عرضه آن ۱۰۰ میلیون توکن است.

خرید هنگ کنگ بی تی سی بانک

ارز دیجیتال هنگ کنگ بی تی سی بانک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هنگ کنگ بی تی سی بانک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هنگ کنگ بی تی سی بانک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هنگ کنگ بی تی سی بانک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هنگ کنگ بی تی سی بانک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هنگ کنگ بی تی سی بانک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هنگ کنگ بی تی سی بانک

فروش هنگ کنگ بی تی سی بانک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هنگ کنگ بی تی سی بانک، مقدار هنگ کنگ بی تی سی بانک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هنگ کنگ بی تی سی بانک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هنگ کنگ بی تی سی بانک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هنگ کنگ بی تی سی بانک

خرید و فروش هنگ کنگ بی تی سی بانک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هنگ کنگ بی تی سی بانک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هنگ کنگ بی تی سی بانک به تتر، نیاز نیست که ابتدا هنگ کنگ بی تی سی بانک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هنگ کنگ بی تی سی بانک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هنگ کنگ بی تی سی بانک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هنگ کنگ بی تی سی بانک

برای ذخیره هنگ کنگ بی تی سی بانک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هنگ کنگ بی تی سی بانک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هنگ کنگ بی تی سی بانک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هنگ کنگ بی تی سی بانک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هنگ کنگ بی تی سی بانک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هنگ کنگ بی تی سی بانک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هنگ کنگ بی تی سی بانک

قیمت هنگ کنگ بی تی سی بانک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هنگ کنگ بی تی سی بانک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هنگ کنگ بی تی سی بانک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هنگ کنگ بی تی سی بانک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هنگ کنگ بی تی سی بانک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هنگ کنگ بی تی سی بانک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هنگ کنگ بی تی سی بانک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023