خرید هولد وی آی پی  HOLD | فروش ارز دیجیتال HOLD به همراه قیمت لحظه‌ای

هولد وی آی پی

HOLD - HOLD VIP
0تتر
11.344%

قیمت هولد وی آی پی

0.000006تومان
(6,764)

حجم معاملات هولد وی آی پی

111,191,567تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000007تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000006تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هولد وی آی پی

هولد وی آی پی با نماد HOLD پروژه ای برای تنوع بخشیدن به سبد سهام شما است. آنها به دنبال ایجاد یک جامعه غیرمتمرکز از افراد همفکر هستند که می خواهند HOLD را با هم بسازند. هولد وی آی پی نیز یک میم کوین الهام گرفته از قورباغه پپه است. مانند بسیاری از پروژه‌های میم کوینی دیگر، هولد وی آی پی نیز هدف و نقشه مسیر مشخصی ندارد و لذا پیشنهاد می‌شود برای سرمایه گذاری روی این گونه ارزها، دقت بیشتری شود.

خرید هولد وی آی پی

ارز دیجیتال هولد وی آی پی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هولد وی آی پی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هولد وی آی پی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هولد وی آی پی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هولد وی آی پی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هولد وی آی پی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هولد وی آی پی

فروش هولد وی آی پی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هولد وی آی پی، مقدار هولد وی آی پی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هولد وی آی پی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هولد وی آی پی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هولد وی آی پی

خرید و فروش هولد وی آی پی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هولد وی آی پی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هولد وی آی پی به تتر، نیاز نیست که ابتدا هولد وی آی پی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هولد وی آی پی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هولد وی آی پی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هولد وی آی پی

برای ذخیره هولد وی آی پی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هولد وی آی پی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هولد وی آی پی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هولد وی آی پی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هولد وی آی پی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هولد وی آی پی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هولد وی آی پی

قیمت هولد وی آی پی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هولد وی آی پی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هولد وی آی پی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هولد وی آی پی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هولد وی آی پی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هولد وی آی پی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هولد وی آی پی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023