خرید و قیمت لحظه‌ای های بلاکس HIBS | فروش ارز دیجیتال Hiblocks

های بلاکس

HIBS - Hiblocks
0.000136تتر
1.95%

قیمت های بلاکس

6.82218تومان
(15,050)

حجم معاملات های بلاکس

341,572,759تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6.86736تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6.69166تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره های بلاکس

های بلاکس یک پلتفرم سوشال مدیا بلاک چینی است. پلتفرم ارز دیجیتال hiblocks قصد دارد اقتصاد شبکه‌های اجتماعی را غیرمتمرکز کند. بلاک چین و ارزهای دیجیتال به شفافیت در مراودات مالی معروف هستند و با وارد کردن تکنولوژی بلاک چین به سوشال مدیا، پلتفرم hiblocks مراودات مالی که در پلتفرم‌ها اتفاق می‌افتد را شفاف و قابل رویت می‌کند. پلتفرم های بلاکس قصد دارد یک شبکه اجتماعی سالم را بسازد که مشکلات حال حاضر را نداشته باشد و بتواند محتوای باکیفیتی را در اختیار کابران قرار دهد. بر این اساس، درآمد اصلی به تولیدکنندگان محتوایی خواهد رسید که بیشترین تعداد فالوور را دارند. در سیستم کنونی، تمام قدرت به سرور مرکزی داده می‌شود اما در پلتفرم های بلاکس، سیستم پاداش‌دهی و درآمد کاملا شفاف و غیرمتمرکز است. برای این شفافیت از تکنولوژی بلاک چین استفاده می‌شود که امنیت کاربران و مراودات مالی آنها را نیز تضمین می‌کند. همچنین کسانی که محتوا را می‌بینند با گرفتن پاداش، تشویق می‌شوند که بیشتر در شبکه شرکت داشته باشند و باعث افزایش تعداد بازدیدها و بازدهی پلتفرم خواهند شد. توکن بومی های بلاکس با نماد HIBS در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه ۲۰ میلیارد عددی است.

خرید های بلاکس

ارز دیجیتال های بلاکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید های بلاکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید های بلاکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید های بلاکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید های بلاکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه های بلاکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش های بلاکس

فروش های بلاکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش های بلاکس، مقدار های بلاکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش های بلاکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش های بلاکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل های بلاکس

خرید و فروش های بلاکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید های بلاکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل های بلاکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا های بلاکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، های بلاکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل های بلاکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول های بلاکس

برای ذخیره های بلاکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از های بلاکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری های بلاکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی های بلاکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری های بلاکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه های بلاکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت های بلاکس

قیمت های بلاکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی های بلاکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت های بلاکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه های بلاکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت های بلاکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت های بلاکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی های بلاکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023