خرید ارز دیجیتال هاساکی | فروش ارز دیجیتال Hasaki | قیمت لحظه‌ای HAHA

هاساکی

HAHA - Hasaki
0.000007تتر
4.67%

قیمت هاساکی

0.368258تومان
(16,190)

حجم معاملات هاساکی

1,602,833,305تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.418872تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.355534تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هاساکی

ارز دیجیتال هاساکی یک میم کوین است که می‌خواهد به یک دستیار هوش مصنوعی همه کاره برای کاربران خود تبدیل شود. هاساکی هم مانند میم کوین‌های معروف دیگر از تم سگ برای خود استفاده کرده است اما تفاوت مهمی با دیگر میم کوین‌های بازار ارزهای دیجیتال دارد و آن هم قرارداشتن در دنیای هوش مصنوعی است. میم کوین Hasaki روی اپلیکیشن معروف چت جی پی تی ایجاد شده است و به کاربران امکان می‌دهد تا داده‌های مورد نظر خود را به صورت طبقه‌بندی شده از میان پایگاه‌های داده و اطلاعات مختلف به دست بیاورند. هاساکی یک دستیار هوش مصنوعی است که می‌تواند یاد بگیرد و به تمام کاربران دنیای ارزهای دیجیتال خدمات مختلفی را ارائه دهد. توکن بومی میم کوین هاساکی با نماد HAHA در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن محدودیت عرضه دارد و سقف عرضه آن ۱۰۰ میلیارد توکن است. ۷۰ درصد از کل عرضه آن در صرافی‌های مختلف عرضه شده است، ۲۰ درصد به استخرها‌ی نقدینگی اختصاص دارد و ۱۰ درصد نیز برای مارکتینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید هاساکی

ارز دیجیتال هاساکی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هاساکی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هاساکی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هاساکی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هاساکی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هاساکی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هاساکی

فروش هاساکی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هاساکی، مقدار هاساکی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هاساکی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هاساکی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هاساکی

خرید و فروش هاساکی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هاساکی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هاساکی به تتر، نیاز نیست که ابتدا هاساکی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هاساکی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هاساکی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هاساکی

برای ذخیره هاساکی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هاساکی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هاساکی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هاساکی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هاساکی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هاساکی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هاساکی

قیمت هاساکی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هاساکی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هاساکی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هاساکی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هاساکی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هاساکی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هاساکی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه هاساکی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه هاساکی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023