خرید گریمیس GRIMACE | فروش ارز دیجیتال GRIMACE به همراه قیمت لحظه‌ای

گریمیس

GRIMACE - GRIMACE
2.5تتر
18.37%

قیمت گریمیس

145,500تومان
(18,151)

حجم معاملات گریمیس

81,354,288تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
145,500تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
122,220تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گریمیس

توکن $GRIMACE یک توکن رمزارز جدید است که از یک تعامل رسانه‌ای بین ایلان ماسک و مک‌دونالد در توییتر به وجود آمد. ابتدا به عنوان یک توکن میمی ایجاد شد، اما به سرعت محبوبیت پیدا کرد و به یک پدیده رسانه‌ای در سطح جهانی تبدیل شد. این توکن توسط توسعه‌دهندگان با تجربه راه‌اندازی شد و دارای یک جامعه قوی و پشتیبان است.

$GRIMACE نمونه‌ای از چگونگی تأثیر رسانه‌های اجتماعی بر بازار کریپتو است. این توکن نشان می‌دهد که چگونه یک ایده ساده می‌تواند به سرعت به یک روند دیجیتالی محبوب تبدیل شود. با وجود اینکه ابتدا به عنوان یک شوخی یا میم در نظر گرفته شد، $GRIMACE به عنوان یک دارایی دیجیتالی جدی با پتانسیل بالا در بازار رمزارزها شناخته می‌شود.

جامعه‌ای که پشت $GRIMACE قرار دارد، نه تنها به رشد و محبوبیت آن کمک می‌کند، بلکه نشان‌دهنده قدرت اجتماعی و همبستگی در بازار کریپتو است. این جامعه نقش مهمی در توسعه و پیشبرد این توکن دارد و به عنوان یک عامل کلیدی در موفقیت آن عمل می‌کند.

خرید گریمیس

ارز دیجیتال گریمیس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گریمیس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گریمیس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گریمیس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گریمیس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گریمیس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گریمیس

فروش گریمیس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گریمیس، مقدار گریمیس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گریمیس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گریمیس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گریمیس

خرید و فروش گریمیس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گریمیس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گریمیس به تتر، نیاز نیست که ابتدا گریمیس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گریمیس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گریمیس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گریمیس

برای ذخیره گریمیس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گریمیس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گریمیس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گریمیس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گریمیس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گریمیس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گریمیس

قیمت گریمیس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گریمیس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گریمیس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گریمیس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گریمیس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گریمیس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گریمیس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023