فروش و خرید سریع NGOODLUNCH | نگهداری رایگان و قیمت لحظه‌ای  گود لانچ دائو GOOD LUNCH DAO

گود لانچ دائو

NGOODLUNCH - GOOD LUNCH DAO
0.001554تتر
0%

قیمت گود لانچ دائو

87.62304تومان
(26,493)

حجم معاملات گود لانچ دائو

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
87.62304تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
87.62304تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گود لانچ دائو

ارز دیجیتال NGOODLUNCH توکن بومی یک سازمان غیر متمرکز خودگردان به نام GOOD LUNCH DAO است که در مناقصه «نهار با وارن بافت» شرکت می‌کند و وارن بافت و موسسات مالی سنتی پشت او را به ورود به صنعت کریپتو ترغیب می‌کند. این سازمان مقدار مشخصی سرمایه را با صدور توکن‌های حاکمیتی برای «ناهار بافت» جمع‌آوری خواهد کرد. سرمایه‌گذاران زیادی در این مناقصه شرکت می‌کنند و این سازمان امیدوار است بتواند در مناقصه برنده شود و اعضای سازمان را برای صرف ناهار با وارن بافت بفرستد. به عبارت دیگر، این رقابتی بین یک سازمان غیر متمرکز خودگردان و نخبگان خواهد بود. مناقصه ناهار با وارن بافت، هدف نهایی لانچ دائو نیست، بلکه تازه شروع کار است. در طول فرایند حراج که همه می‌توانند در آن شرکت کنند، اجماع اعضا همچنان بیشتر می‌شود و این به افزایش ارزش ارز دیجیتال ngoodlunch کمک خواهد کرد. در همین حین لانچ دائو کاربردهای بیشتری برای این ارز ایجاد می‌کند. در آینده، LunchDAO از ارز دیجیتال ngoodlunch برای رای دادن و کمک مالی استفاده خواهد کرد تا امکان برقراری ارتباط مردم عادی با نیروهای مالی سنتی وارن بافت، جورج سوروس و غیره از طریق دائو را افزایش دهد. چشم‌انداز نهایی ارز دیجیتال ngoodlunch تبدیل شدن به بزرگ‌ترین جامعه غیرمتمرکز در جهان و همکاری با نیروهای مالی سنتی است.

خرید گود لانچ دائو

ارز دیجیتال گود لانچ دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گود لانچ دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گود لانچ دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گود لانچ دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گود لانچ دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گود لانچ دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گود لانچ دائو

فروش گود لانچ دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گود لانچ دائو، مقدار گود لانچ دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گود لانچ دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گود لانچ دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گود لانچ دائو

خرید و فروش گود لانچ دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گود لانچ دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گود لانچ دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا گود لانچ دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گود لانچ دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گود لانچ دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گود لانچ دائو

برای ذخیره گود لانچ دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گود لانچ دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گود لانچ دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گود لانچ دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گود لانچ دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گود لانچ دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گود لانچ دائو

قیمت گود لانچ دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گود لانچ دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گود لانچ دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گود لانچ دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گود لانچ دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گود لانچ دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گود لانچ دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023