خرید ارز دیجیتال ژنوم | فروش و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال GNOME

گنوم

GNOME - GNOME
0.0989تتر
9.282%

قیمت گنوم

5,755.98تومان
(19,229)

حجم معاملات گنوم

26,915,180,596تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,854.92تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,267.1تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گنوم

پلتفرم Genomes.io یک پلتفرم غیرمتمرکز است که دی ان ای و ژنوم‌های افراد را ذخیره می‌کند و به آنها امکان می‌دهد تا کنترل تمام داده‌های ژنتیکی خود را داشته باشند. این پلتفرم بزرگترین پایگاه داده اطلاعات ژنتیکی است که تحت کنترل کاربران خود است. پلتفرم ژنوم سعی داشته بعضی از بزرگترین مشکلات را در حوزه داده‌های ژنتیکی و به اشتراک گذاشتن آنها را حل کند. همچنین به کاربران بابت مشارکتشان در این پلتفرم و ارائه داده‌های خود پاداش داده می‌شود. کاربران می‌توانند کاملا نسبت داده‌های خود کنترل داشته باشند و مشخص کنند که این داده‌ها در چه زمانی به چه صورتی قرار است مورد استفاده قرار گیرند. این پایگاه داده به صورت کاملا امن برای تحقیقات پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پلتفرم Genomes.io از بلاک چین اتریوم برای ذخیره داده‌ها استفاده می‌کند و از این طریق کاربران می‌توانند اطمینان حاصل کنند که داده‌هایشان کاملا به صورتی که می‌خواهند ذخیره شده‌ است. توکن بومی این پلتفرم با نماد GNOME در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و سقف عرضه آن ۱۰ میلیون توکن است.

خرید گنوم

ارز دیجیتال گنوم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گنوم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گنوم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گنوم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گنوم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گنوم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گنوم

فروش گنوم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گنوم، مقدار گنوم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گنوم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گنوم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گنوم

خرید و فروش گنوم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گنوم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گنوم به تتر، نیاز نیست که ابتدا گنوم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گنوم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گنوم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گنوم

برای ذخیره گنوم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گنوم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گنوم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گنوم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گنوم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گنوم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گنوم

قیمت گنوم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گنوم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گنوم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گنوم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گنوم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گنوم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گنوم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023