فروش و خرید Gifted Hands | قیمت لحظه‌ای گیفتد هندز GHD

گیفتد هندز

GHD - Gifted hands
0.000013تتر
9.183%

قیمت خرید گیفتد هندز

قیمت فروش گیفتد هندز

0.6994تومان
0.692675تومان
(5,055)

حجم معاملات گیفتد هندز

3,924,008,650تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.77272تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.6604تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گیفتد هندز

GHD با نماد GHD یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید گیفتد هندز

ارز دیجیتال گیفتد هندز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گیفتد هندز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گیفتد هندز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گیفتد هندز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گیفتد هندز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گیفتد هندز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گیفتد هندز

فروش گیفتد هندز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گیفتد هندز، مقدار گیفتد هندز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گیفتد هندز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گیفتد هندز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گیفتد هندز

خرید و فروش گیفتد هندز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گیفتد هندز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گیفتد هندز به تتر، نیاز نیست که ابتدا گیفتد هندز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گیفتد هندز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گیفتد هندز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گیفتد هندز

برای ذخیره گیفتد هندز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گیفتد هندز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گیفتد هندز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گیفتد هندز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گیفتد هندز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گیفتد هندز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گیفتد هندز

قیمت گیفتد هندز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گیفتد هندز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گیفتد هندز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گیفتد هندز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گیفتد هندز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گیفتد هندز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گیفتد هندز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023