نگهداری MV | خرید ارز دیجیتال MV | فروش جنسوکیشی متاورس GensoKishi Metaverse

جنسوکیشی متاورس

MV - GensoKishi Metaverse
0.04621تتر
0.78%

قیمت جنسوکیشی متاورس

2,735.632تومان
(21,600)

حجم معاملات جنسوکیشی متاورس

2,569,452,366تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,875.936تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,700.112تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جنسوکیشی متاورس

جنسوکیشی متاورس نسخه سه بعدی از بازی Elemental Knights است و یک بازی بلاک چینی و ان اف تی است. این بازی یکی از قدیمیترین بازی‌های ویدئویی است که بیش از ۱۴ سال عمر دارد و ۸ میلیون بار تا به حال دانلود شده است. جنسو متاورس این بازی را به همراه وب ۳ و متاورس را با هم ترکیب کرده است تا کاربران و بازیکنان بتوانند تجربه تازه‌ای از بازی در دنیای مجازی داشته باشند. کاربران در طی این ۱۴ سال در حال ساخت و جمع‌آوری کاراکترها، اسکین‌ها و دیگر اقلام درون بازی بودند و حالا این اقلام قرار است که روی بلاک چین قرار بگیرند و ثبت شوند. با ثبت این کاراکترهای دیجیتالی، کاربران می‌توانند نسخه ان اف تی آنها را خرید و فروش کنند. اکوسیستم ارز دیجیتال جنسو از یک سیستم دو توکنی بهره می‌برد. توکن اصلی آن با نماد MV معامله می‌شود و کاربران می‌توانند آن را استیک کنند و با استفاده از آن در حاکمیت شبکه شرکت داشته باشند. همچنین می‌توانند در حراجی‌های خصوصی شرکت کنند و با استفاده از آن به خرید و فروش آیتم‌های ان اف تی بپردازند. این توکن دارای سقف عرضه ۲ میلیارد عددی است.

خرید جنسوکیشی متاورس

ارز دیجیتال جنسوکیشی متاورس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جنسوکیشی متاورس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جنسوکیشی متاورس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جنسوکیشی متاورس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جنسوکیشی متاورس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جنسوکیشی متاورس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جنسوکیشی متاورس

فروش جنسوکیشی متاورس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جنسوکیشی متاورس، مقدار جنسوکیشی متاورس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جنسوکیشی متاورس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جنسوکیشی متاورس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جنسوکیشی متاورس

خرید و فروش جنسوکیشی متاورس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جنسوکیشی متاورس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جنسوکیشی متاورس به تتر، نیاز نیست که ابتدا جنسوکیشی متاورس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جنسوکیشی متاورس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جنسوکیشی متاورس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جنسوکیشی متاورس

برای ذخیره جنسوکیشی متاورس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جنسوکیشی متاورس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جنسوکیشی متاورس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جنسوکیشی متاورس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جنسوکیشی متاورس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جنسوکیشی متاورس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جنسوکیشی متاورس

قیمت جنسوکیشی متاورس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جنسوکیشی متاورس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جنسوکیشی متاورس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جنسوکیشی متاورس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جنسوکیشی متاورس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جنسوکیشی متاورس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جنسوکیشی متاورس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023