فروش آسان ارز دیجیتال جنارو نتورک GNX | قیمت لحظه‌ای و خرید Genaro Network

جنارو نتورک

GNX - Genaro Network
0.000485تتر
2.35%

قیمت جنارو نتورک

27.876تومان
(27,491)

حجم معاملات جنارو نتورک

375,740,657تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
28.658تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
27.8185تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جنارو نتورک

ارز دیجیتال جنارو GNX توکن بومی یک اکوسیستم دو لایه برای میزبانی داده‌های هوشمند است. در این شبکه، یک بلاک چین عمومی با ذخیره‌سازی داده به شکل غیر متمرکز ادغام شده است. از جمله استفاده‌های بلاک چین Gnx این است که توسعه‌دهندگان می‌توانند اپلیکیشن‌های غیر متمرکز را روی آن بسازند و مدیریت کند. در واقع این بلاک چین، اولین شبکه‌ای است که به طور همزمان اجازه ذخیره‌سازی داده و ساخت اپلیکیشن‌های غیر متمرکز را می‌دهد. بلاک چین جنارو سریع و امن است و می‌تواند ۲۰۰۰ تراکنش در ثانیه را پردازش کند. رمز ارز  GNX توکن کاربردی شبکه جنارو است که برای بهبود نقدینگی کاربردهای متعددی برای آن تعریف شده است. از ارز دیجیتال GNX به عنوان ابزاری برای ایجاد یک جامعه کاربران و توسعه آن، گسترش اپلیکیشن‌‌های روی بلاک چین عمومی، تحقیق، توسعه ابزارهای مرتبط با بلاک چین عمومی و پذیرش سرمایه گذاری‌های استراتژیک استفاده می‌شود. همچنین، ارز دیجیتال GNX به عنوان مشوقی برای ترغیب افراد با استعداد برای پیوستن به تیم Genaro عمل می‌کند. ارز دیجیتال جنارو gnxیک توکن ERC20 است، سقف عرضه ندارد و مجموع عرضه آن فعلا۶۵۰ میلیون توکن است.

خرید جنارو نتورک

ارز دیجیتال جنارو نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جنارو نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جنارو نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جنارو نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جنارو نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جنارو نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جنارو نتورک

فروش جنارو نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جنارو نتورک، مقدار جنارو نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جنارو نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جنارو نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جنارو نتورک

خرید و فروش جنارو نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جنارو نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جنارو نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا جنارو نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جنارو نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جنارو نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جنارو نتورک

برای ذخیره جنارو نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جنارو نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جنارو نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جنارو نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جنارو نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جنارو نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جنارو نتورک

قیمت جنارو نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جنارو نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جنارو نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جنارو نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جنارو نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جنارو نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جنارو نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023