خرید متا گیر GEAR | فروش ارز دیجیتال Meta Gear به همراه قیمت لحظه‌ای

گیرباکس پروتکل

GEAR - Gearbox Protocol
0.022803تتر
10.45%

قیمت گیرباکس پروتکل

1,329.414تومان
(19,895)

حجم معاملات گیرباکس پروتکل

4,251,883,786تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,642.077تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,262.661تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گیرباکس پروتکل

متا گیر یک بازی بلاک چینی است که از یک برنامه تلویزیونی به نام ROBOT WARS الهام گرفته است. بازی بلاک چینی MetaGear در یک دنیای متاورسی و پیکسلی مسابقات و مبارزات جذابی را برای کاربران خود تدارک دیده است. در این بازی کاربران می‌توانند ماشین‌های خود را طراحی کنند و بسازند. هر قسمت از ماشین امکانات خاص خود را دارد و می تواند کاربردهای بسیاری داشته باشد. ۴ حالت در بازی MetaGear وجود دارد و گیمرها با کمک مهارت و خلاقیت خود می توانند در مسابقات پیروز شوند. توسعه دهندگان بازی بلاک چینی MetaGear بیش از ۱۰ سال سابقه دارند و می‌خواهند بهترین تجربیات را برای کاربران خود فراهم کنند. ارز دیجیتال MetaGear تنها برای سرگرمی به وجود نیامده است و یک سرمایه‌گذاری هم به شمار می‌آید. توکن بومی ارز دیجیتال MetaGear توکن GEAR نام دارد که در ابتدای سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه این ارز دیجیتال ۰.۰۶۷ دلار بوده است. ارز دیجیتال MetaGear دارای سقف عرضه است و تنها یک میلیارد توکن MetaGear وارد بازار خواهد شد.

خرید گیرباکس پروتکل

ارز دیجیتال گیرباکس پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گیرباکس پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گیرباکس پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گیرباکس پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گیرباکس پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گیرباکس پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گیرباکس پروتکل

فروش گیرباکس پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گیرباکس پروتکل، مقدار گیرباکس پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گیرباکس پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گیرباکس پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گیرباکس پروتکل

خرید و فروش گیرباکس پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گیرباکس پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گیرباکس پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا گیرباکس پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گیرباکس پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گیرباکس پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گیرباکس پروتکل

برای ذخیره گیرباکس پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گیرباکس پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گیرباکس پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گیرباکس پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گیرباکس پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گیرباکس پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گیرباکس پروتکل

قیمت گیرباکس پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گیرباکس پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گیرباکس پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گیرباکس پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گیرباکس پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گیرباکس پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گیرباکس پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023