خرید GASDAO گس دائو| فروش ارز دیجیتال GASDAO به همراه قیمت لحظه‌ای

گس دائو

GASDAO - Gas DAO
0تتر
0%

قیمت گس دائو

0.027544تومان
(2,558)

حجم معاملات گس دائو

889,617تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.027544تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.027544تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گس دائو

Gas DAO چیست؟

هدف Gas DAO تبدیل شدن به قلب تپنده و صدای کاربران فعال شبکه اتریوم از طریق حاکمیت زنجیره‌ای و خارج از زنجیره است. این سازمان به عنوان یک سازمان خودگردان غیرمتمرکز (DAO) راه‌اندازی شد و توزیع اولیه آن رایگان و عادلانه است، که 100 برابر بزرگتر از DAO اولیه است. کیف‌پول‌های واجد شرایط یک ائتلاف گسترده بین فعال‌ترین کاربران Defi، DApp، و NFT تشکیل داده‌اند، که به Gas DAO پتانسیل تبدیل شدن به یکی از متنوع‌ترین و تاثیرگذارترین جوامع در تاریخ Web3 را داده است.

ویژگی‌های اصلی Gas DAO

  • حاکمیت زنجیره‌ای و خارج از زنجیره: Gas DAO به کاربران اجازه می‌دهد تا در تصمیم‌گیری‌های مربوط به شبکه شرکت کنند و صدای خود را در حاکمیت پروژه به گوش برسانند.
  • توزیع اولیه عادلانه و رایگان: توزیع اولیه GASDAO به طور رایگان و منصفانه انجام شده است، که به توزیع گسترده بین کاربران فعال شبکه اتریوم کمک کرده است.
  • جامعه متنوع و تاثیرگذار: با ترکیب کاربران Defi، DApp، و NFT، Gas DAO پتانسیل تبدیل شدن به یکی از تاثیرگذارترین جوامع Web3 را دارد.

هدف Gas DAO

هدف اصلی Gas DAO تقویت حاکمیت و مشارکت کاربران فعال اتریوم است، با هدف ایجاد یک جامعه متنوع و گسترده که بتواند تاثیرات مثبت و معناداری در شبکه و پروژه‌های مرتبط داشته باشد.

نحوه عملکرد Gas DAO

Gas DAO به کاربران فعال شبکه اتریوم اجازه می‌دهد تا از طریق رای‌گیری و شرکت در تصمیم‌گیری‌ها، در حاکمیت پروژه نقش ایفا کنند. توکن‌های GASDAO به کاربران اجازه می‌دهند تا در پروپوزال‌ها و تصمیم‌گیری‌های مهم پروژه رای دهند و نظرات خود را مطرح کنند.

نتیجه‌گیری

Gas DAO با هدف تبدیل شدن به یکی از جوامع متنوع و تاثیرگذار در فضای Web3، فرصتی برای کاربران فعال شبکه اتریوم فراهم کرده است تا در حاکمیت و تصمیم‌گیری‌های شبکه نقش داشته باشند. این سازمان با ترکیب کاربران از حوزه‌های مختلف Defi، DApp، و NFT، به دنبال ایجاد تاثیرات مثبت و معنادار در شبکه است.

خرید گس دائو

ارز دیجیتال گس دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گس دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گس دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گس دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گس دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گس دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گس دائو

فروش گس دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گس دائو، مقدار گس دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گس دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گس دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گس دائو

خرید و فروش گس دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گس دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گس دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا گس دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گس دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گس دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گس دائو

برای ذخیره گس دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گس دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گس دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گس دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گس دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گس دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گس دائو

قیمت گس دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گس دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گس دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گس دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گس دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گس دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گس دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023