خرید گلکسی ولت GAX | فروش ارز دیجیتال GAX به همراه قیمت لحظه‌ای

گلکسی ولت

GAX - Galaxy Wallet
4.2477تتر
6.69%

قیمت گلکسی ولت

287,144تومان
(7,507)

حجم معاملات گلکسی ولت

7,068,732,066تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
328,732تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
262,220تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گلکسی ولت

از سال 2018، Galaxy Digital Assets به سرعت با تکیه بر فناوری پیشرفته و شرکای مالی جهانی، به رهبر مدیریت دارایی‌های دیجیتال تبدیل شده است. هدف ما ارائه راه‌حل‌های مالی دیجیتال متمایز، امن و کارآمد برای کاربران در سراسر جهان است.

تکنولوژی نوآورانه و همکاری‌های استراتژیک با بزرگان عرصه مالی، به Galaxy Digital Assets برتری بخشیده است. ما اطمینان می‌دهیم که کاربران، خدمات مالی دیجیتال امن، کارآمد و با سطحی متمایز دریافت کنند.

Galaxy Digital Assets طیف گسترده‌ای از خدمات از جمله مدیریت سرمایه‌گذاری، تجارت، بانکداری سرمایه‌گذاری، استخراج و سرمایه‌گذاری‌های اصلی را ارائه می‌دهد. این تعهد چندجانبه، Galaxy را به گزینه‌ای مطمئن برای آن دسته از افرادی تبدیل می‌کند که به دنبال ورود به دنیای دارایی‌های دیجیتال هستند.

خرید گلکسی ولت

ارز دیجیتال گلکسی ولت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گلکسی ولت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گلکسی ولت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گلکسی ولت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گلکسی ولت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گلکسی ولت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گلکسی ولت

فروش گلکسی ولت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گلکسی ولت، مقدار گلکسی ولت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گلکسی ولت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گلکسی ولت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گلکسی ولت

خرید و فروش گلکسی ولت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گلکسی ولت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گلکسی ولت به تتر، نیاز نیست که ابتدا گلکسی ولت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گلکسی ولت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گلکسی ولت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گلکسی ولت

برای ذخیره گلکسی ولت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گلکسی ولت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گلکسی ولت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گلکسی ولت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گلکسی ولت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گلکسی ولت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گلکسی ولت

قیمت گلکسی ولت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گلکسی ولت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گلکسی ولت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گلکسی ولت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گلکسی ولت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گلکسی ولت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گلکسی ولت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023