قیمت لحظه‌ای و خرید فیوچر سواپ FST | فروش ارز دیجیتال Futureswap

فیوچر سواپ

FST - Futureswap
0.0265تتر
13.97%

قیمت فیوچر سواپ

1,507.85تومان
(25,628)

حجم معاملات فیوچر سواپ

294,040,497تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,647.824تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,312.683تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فیوچر سواپ

ارز دیجیتال FTS توکن بومی یک پروتکل غیر امانی برای معامله قراردادهای دائمی است. این پلتفرم که Futureswap دارد روی شبکه اتریوم ساخته شده است. فیوچر سواپ در واقع ترکیبی از یک پلتفرم معاملات دائمی و یک صرافی غیر متمرکز مثل یونی سواپ (UNI) است. هدف Futureswap این است که کارمزدهای پایین، معاملات امن، لغزش قیمت پایین و جفت‌ارزهای نامحدود را در اختیار کاربران پلتفرم خود قرار دهد. یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد فیوچر سواپ سیستم بیمه است. این پلتفرم برای دارایی‌های پر ریسک به جای بیمه از مکانیسم اهرم زدایی خودکار استفاده می‌کند. سیاست دیگر فیوچر سواپ مدیریت دموکراتیک است. این پلتفرم از طریق ارز دیجیتال fts به کاربران اجازه می‌دهد مدیریت پلتفرم را به دست بگیرند و مسیر آینده آن را مشخص کنند. پلتفرم فیوچر سواپ در مقابل معامله با ارز دیجیتال fts و تامین نقدینگی برای آن به کاربران پاداش می‌دهد. مزیت دیگر فیوچر سواپ این است که کارمزد معاملات را به صورت روزانه در میان تامین‌کنندگان نقدینگی تقسیم می‌کند. ارز دیجیتال fts در سال ۲۰۲۱ با قیمت حدودا ۷.۸ دلار وارد بازار رمز ارزها شد. مجموع عرضه fts به ۱۰۰ میلیون توکن محدود شده است.

خرید فیوچر سواپ

ارز دیجیتال فیوچر سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فیوچر سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فیوچر سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فیوچر سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فیوچر سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فیوچر سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فیوچر سواپ

فروش فیوچر سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فیوچر سواپ، مقدار فیوچر سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فیوچر سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فیوچر سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فیوچر سواپ

خرید و فروش فیوچر سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فیوچر سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فیوچر سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا فیوچر سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فیوچر سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فیوچر سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فیوچر سواپ

برای ذخیره فیوچر سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فیوچر سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فیوچر سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فیوچر سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فیوچر سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فیوچر سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فیوچر سواپ

قیمت فیوچر سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فیوچر سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فیوچر سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فیوچر سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فیوچر سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فیوچر سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فیوچر سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023