خرید تاو TAO | فروش ارز دیجیتال Fusotao Protocol به همراه قیمت لحظه‌ای

فوستائو پروتکل

TAO - Fusotao Protocol
0.00997تتر
4.776%

قیمت خرید فوستائو پروتکل

قیمت فروش فوستائو پروتکل

499.497تومان
494.512تومان
(11,562)

حجم معاملات فوستائو پروتکل

2,480,038,978تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
549.096تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
488.976تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فوستائو پروتکل

ارز دیجیتال فوستائو پروتکل توسط بنیاد ارز دیجیتال نیر NEAR و اکتاپوس نتورک ایجاد شده‌است. Fustao Protocol یک پروتکل تاییدی است که برای مچینگ سیستم‌ها به کار می‌رود و از مکانیزم خاص خود استفاده می‌کند. این مکانیزم عملیات و تراکنش‌ها را به صورت بیرون از زنجیره انجام می‌دهد و روی زنجیره آنها را تایید می‌کند. فوستائو نتورک یک اپلیکیشن بر اساس اکتاپوس نتورک است که دارایی کاربران را هولد می‌کند و تراکنش‌هایی که توسط سرویس‌های معاملاتی بیرون از زنجیره انجام شده‌اند را تایید می‌کند. هرکسی می‌تواند با استفاده از این سرویس، صرافی غیرمتمرکز خود را ایجاد کند. کامیونیتی‌های مختلف هم می‌توانند با ترید کردن در صرافی‌های غیرمتمرکز و استیک کردن توکن‌هایشان پاداش به دست بیاورند.

قیمت ارز دیجیتال TAO

ارز دیجیتال TAO توکن بومی پروتکل فوستائو است. این ارز دیجیتال توسعه‌دهندگان و اعضای کامیونیتی را تشویق می‌کند تا در اکوسیستم فوستائو شرکت کنند و آنها با مشارکت خود در تریدینگ و حاکمیت در کامیونیتی می‌توانند این توکن را پاداش بگیرند. ارز دیجیتال TAO در ماه آگوست سال ۲۰۲۲ با قیمت ۰.۵۳ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. این ارز دیجیتال در ماه دسامبر سال ۲۰۲۲ با رسیدن به قیمت ۰.۰۳۶ دلار، کف قیمتی خود را تجربه کرد و هنوز پایین‌ترن از قیمت اولیه خود به سر میبرد.

خرید فوستائو پروتکل

ارز دیجیتال فوستائو پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فوستائو پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فوستائو پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فوستائو پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فوستائو پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فوستائو پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فوستائو پروتکل

فروش فوستائو پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فوستائو پروتکل، مقدار فوستائو پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فوستائو پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فوستائو پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فوستائو پروتکل

خرید و فروش فوستائو پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فوستائو پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فوستائو پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا فوستائو پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فوستائو پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فوستائو پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فوستائو پروتکل

برای ذخیره فوستائو پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فوستائو پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فوستائو پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فوستائو پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فوستائو پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فوستائو پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فوستائو پروتکل

قیمت فوستائو پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فوستائو پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فوستائو پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فوستائو پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فوستائو پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فوستائو پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فوستائو پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023