خرید ارز دیجیتال فود چین گلوبال | فروش FoodChain Global | قیمت FOOD

فود چین گلوبال

FOOD - FoodChain Global
0.14466تتر
12.44%

قیمت فود چین گلوبال

8,448.144تومان
(25,022)

حجم معاملات فود چین گلوبال

4,517,529تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9,649.432تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,448.144تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فود چین گلوبال

ارز دیجیتال فود چین گلوبال برای مدیریت دیجیتالی زنجیره تامین غدا به وجود آمده است تا همه بتوانند غذای لازم را برای زندگی خود در سراسر جهان داشته باشند. FoodChain Global با خیریه‌‌ها و کامیونیتی‌های زیادی در سراسر دنیا همکاری می‌کند تا مشکل کمبود غذا و گرسنگی را ریشه کن کنند. مشکل غذا یک مشکل بزرگ و جهانی است که افراد زیادی را در سراسرجهان متاثر کرده است. هر ساله حدود ۹ میلیون نفر از گرسنگی می‌میرند و ۱۴۰ میلیون نفر از سوتغذیه رنج می‌برند. فود چین کلوبال قصد دارد برای اینکه بحران گرسنگی را در سراسر جهان ریشه کن کند، محصولاتی به وجود بیاورد که برای نسل‌های جدید مناسب‌اند و آنها را برای این بحران جهانی آماده می‌کنند. توکن ارز دیجیتال FoodChain Global توکن FOOD است که در ماه فوریه سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. این توکن دارای محدودیت عرضه است و سقف عرضه آن پنجاه میلیون عدد است.

خرید فود چین گلوبال

ارز دیجیتال فود چین گلوبال یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فود چین گلوبال به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فود چین گلوبال خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فود چین گلوبال در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فود چین گلوبال خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فود چین گلوبال خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فود چین گلوبال

فروش فود چین گلوبال در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فود چین گلوبال، مقدار فود چین گلوبال مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فود چین گلوبال در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فود چین گلوبال در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فود چین گلوبال

خرید و فروش فود چین گلوبال در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فود چین گلوبال خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فود چین گلوبال به تتر، نیاز نیست که ابتدا فود چین گلوبال خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فود چین گلوبال خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فود چین گلوبال بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فود چین گلوبال

برای ذخیره فود چین گلوبال، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فود چین گلوبال شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فود چین گلوبال مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فود چین گلوبال است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فود چین گلوبال نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فود چین گلوبال خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فود چین گلوبال

قیمت فود چین گلوبال در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فود چین گلوبال تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فود چین گلوبال، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فود چین گلوبال قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فود چین گلوبال و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فود چین گلوبال را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فود چین گلوبال را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023