خرید و فروش ارز دیجیتال FTM | قیمت FitR Metaverse Token

فیت آر متاورس توکن

FMT - FitR Metaverse Token
0.002781تتر
11.489%

قیمت فیت آر متاورس توکن

165.7476تومان
(26,261)

حجم معاملات فیت آر متاورس توکن

97,241,396تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
187.2632تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
113.7764تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فیت آر متاورس توکن

ارز دیجیتال FitR با نماد FMT توکن بومی پروژه‌ای است که با کمک هوش مصنوعی طیف وسیعی از فعالیت‌‌های ورزشی را به کاربران ارائه می‌دهند. این پروژه به کاربران اجازه می‌دهد فعالیت‌های ورزشی محبوب خود را بیابند یا فعالیت‌های جدیدی را کشف کنند. طراحی آن شبیه گیم است و این باعث می‌شود ورزش کردن به یک فعالیت سرگرمی‌کننده تبدیل شود. کاربران می‌توانند با دوستان و خانواده خود در چالش‌هایی شرکت کنند یا آن را رقابتی کنند و با یکدیگر مسابقه بدهند. ورزش کردن با دوستان و خانواده روابط بین افراد را بهبود می‌دهد و تناسب اندام همه افراد درگیر را بهتر می‌کند. همچنین، پروژه FitR به بازیکنان این فرصت را می‌دهد که در ناحیه اطراف خود یا در سایر نقاط جهان دوستانی را برای ورزش کردن پیدا کنند. اولین فعالیت‌های گنجانده شده در پروژه پریدن (پرش پروانه، طناب‌بازی و...) و بوکس هستند. بازیکنان می‌توانند ورزش محبوب خود را انتخاب کنند و با توکن‌های بازی پاداش بگیرند. این توکن‌ها را می‌توان در FitR استفاده کرد یا در یک صرافی‌ها فروخت. ارز دیجیتال fmt توکن حاکمیتی پروژه است که به کاربران اجازه می‌دهد با رای خود در تصمیمات و تغییرات پلتفرم مشارکت کنند. توکن فیت آر FMT که سقف عرضه خود را به ۲ میلیارد توکن محدود کرده است، در سال ۲۰۲۲ وارد بازار شد.

خرید فیت آر متاورس توکن

ارز دیجیتال فیت آر متاورس توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فیت آر متاورس توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فیت آر متاورس توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فیت آر متاورس توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فیت آر متاورس توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فیت آر متاورس توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فیت آر متاورس توکن

فروش فیت آر متاورس توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فیت آر متاورس توکن، مقدار فیت آر متاورس توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فیت آر متاورس توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فیت آر متاورس توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فیت آر متاورس توکن

خرید و فروش فیت آر متاورس توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فیت آر متاورس توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فیت آر متاورس توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا فیت آر متاورس توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فیت آر متاورس توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فیت آر متاورس توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فیت آر متاورس توکن

برای ذخیره فیت آر متاورس توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فیت آر متاورس توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فیت آر متاورس توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فیت آر متاورس توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فیت آر متاورس توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فیت آر متاورس توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فیت آر متاورس توکن

قیمت فیت آر متاورس توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فیت آر متاورس توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فیت آر متاورس توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فیت آر متاورس توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فیت آر متاورس توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فیت آر متاورس توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فیت آر متاورس توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023