قیمت و خرید لحظه‌ای FCT2 | فروش ارز دیجیتال فیرما چین Firma Chain

فیرما چین

FCT2 - Firma Chain
0.0526تتر
2.32%

قیمت فیرما چین

3,508.42تومان
(23,818)

حجم معاملات فیرما چین

4,150,212,116تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,611.805تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,455.06تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فیرما چین

ارز دیجیتال FCT2 یا FCT توکن بومی یک پروژه بلاک چینی به نام FIRMACHAIN است. فیرما چین در ابتدا با این هدف ساخته شده بود که تمام فعالیت‌های اجتماعی و حقوقی را که روی کاغذ هستند به بلاک چین منتقل کند تا با تضمین شفافیت، از دستکاری و جعل مدارک مختلف جلوگیری کند. تیم فیرماچین اکنون قصد دارد به یک پلتفرم بلاک چینی جامع‌تر تبدیل شود که خدمات مختلفی مثل کیف پول ارز دیجیتال، ان اف تی‌ها، اپلیکیشن‌های غیر متمرکز و بسیاری چیزهای دیگر را ارائه می‌کند. شبکه ارز دیجیتال fct اکنون میزبان یک والت امن و غیر حضانتی است که به کاربران اجازه می‌دهد با اکوسیستم فیرما چین تعامل کنند. رمز ارز فیرماچین یک توکن حاکمیتی است وهولدرهای آن می‌توانند با حق رای خود در تصمیمات مدیریتی پلتفرم مشارکت کنند. ارز دیجیتال فیرما چین fct با استاندارد شبکه اتریوم ساخته شده است و سقفی برای عرضه آن تعیین نشده است. قیمت خرید و فروش fct در زمان عرضه به بازار در سال ۲۰۲۰ حدودا ۱۲۲ دلار بود.

خرید فیرما چین

ارز دیجیتال فیرما چین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فیرما چین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فیرما چین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فیرما چین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فیرما چین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فیرما چین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فیرما چین

فروش فیرما چین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فیرما چین، مقدار فیرما چین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فیرما چین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فیرما چین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فیرما چین

خرید و فروش فیرما چین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فیرما چین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فیرما چین به تتر، نیاز نیست که ابتدا فیرما چین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فیرما چین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فیرما چین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فیرما چین

برای ذخیره فیرما چین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فیرما چین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فیرما چین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فیرما چین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فیرما چین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فیرما چین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فیرما چین

قیمت فیرما چین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فیرما چین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فیرما چین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فیرما چین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فیرما چین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فیرما چین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فیرما چین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023