خرید ارز دیجیتال فایننسی | فروش ارز دیجیتال Financie Token | قیمت لحظه‌ای FNCT

فایننسی توکن

FNCT - Financie Token
0.003119تتر
3.97%

قیمت فایننسی توکن

178.7244تومان
(16,734)

حجم معاملات فایننسی توکن

2,757,212,334تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
178.7244تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
171.2066تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فایننسی توکن

فایننسی یک پلتفرم غیرمتمرکز برای باشگاه‌های ورزشی است تا بتوانند به نحو تازه‌ای با هواداران خود ارتباط برقرار کنند و هدف‌های خود را دنبال کنند. در حال حاضر بیشترین سود را باشگاه‌های ورزشی کسب می‌کنند و سر هوادارن آنها با تمام انرژی و هزینه‌ای که صرف می‌کنند بی کلاه می‌ماند. پلتفرم ارز دیجیتال Financie  راهکاری را معرفی کرده است که در آن هم طرفداران و هم باشگاه‌های ورزشی می‌توانند از طریق توکن‌ها سود کسب کنند. باشگاه‌های ورزشی توکن‌ها را صادر می‌کنند و طرفداران با خرید این توکن‌ها خود را به عنوان پشتیبان باشگاه نشان می دهند. این‌ توکن‌ها در بازار خرید و فروش می‌شوند و در نتیجه هوادارن می‌توانند از نوسان قیمتی آنها سود کسب کنند. توکن بومی این پلتفرم با نماد FNCT در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و سقف عرضه آن ۲۰ میلیارد عدد است. این توکن یک توکن اتریومی است که با استاندارد ERC-20 به وجود آمده است. توکنومیک این ارز دیجیتال به شکل زیر است:

  • ۱۳ درصد به سرمایه‌گذاران اختصاص دارد.
  • ۲۵ درصد به تیم توسعه‌دهنده
  • ۴۲ درصد به کامیونیتی
  • ۲۰ درصد به شرکا

 

خرید فایننسی توکن

ارز دیجیتال فایننسی توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فایننسی توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فایننسی توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فایننسی توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فایننسی توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فایننسی توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فایننسی توکن

فروش فایننسی توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فایننسی توکن، مقدار فایننسی توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فایننسی توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فایننسی توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فایننسی توکن

خرید و فروش فایننسی توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فایننسی توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فایننسی توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا فایننسی توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فایننسی توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فایننسی توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فایننسی توکن

برای ذخیره فایننسی توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فایننسی توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فایننسی توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فایننسی توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فایننسی توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فایننسی توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فایننسی توکن

قیمت فایننسی توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فایننسی توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فایننسی توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فایننسی توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فایننسی توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فایننسی توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فایننسی توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه فایننسی توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه فایننسی توکن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023