خرید فن توکن باشگاه بارسلونا BAR | قیمت و فروش ارز دیجیتال FC Barcelona Fan Token

فن توکن باشگاه بارسلونا

BAR - FC Barcelona Fan Token
2.449تتر
0.123%

قیمت فن توکن باشگاه بارسلونا

138,613تومان
(27,925)

حجم معاملات فن توکن باشگاه بارسلونا

60,007,276,417تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
142,575تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
138,217تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فن توکن باشگاه بارسلونا

فن توکن بارسلونا با نماد BAR توکن هواداری باشگاه فوتبال بارسلونا است که به طرفداران این باشگاه‌ امکان می‌دهد در تصمیم‌گیری باشگاه‌ سهم داشته باشند، جوایز وی آی پی کسب کنند، به رویدادهای انحصاری دسترسی داشته باشند و همچنین این شانس را پیدا کنند تا به عنوان یک سوپرفن شناخته شوند. از سوی دیگر، توکن هواداری bar  به‌عنوان دریچه‌ای عمل می‌کند که به همه هواداران بارسلونا اجازه می‌دهد در هر جای دنیا که باشند وفاداری و حمایت خود را از تیم نشان دهند. فن توکن بارسلونا نیز مانند دیگر توکن‌های وفاداری به طرفداران اجازه می‌دهد با رای دادن به نظرسنجی‌های تیم، در نحوه مدیریت تیم اعمال نفوذ کند. نمونه‌هایی از تغییراتی که هولدرهای ارز دیجیتال bar  می‌توانند ایجاد کنند شامل انتخاب طرح‌ پیراهن تیم، نام‌گذاری محل‌های تمرین و انتخاب رویداد بعدی هواداران است. هر چه تعداد توکن‌های شما بیشتر باشد، سطح نفوذ بالاتری در تصمیمات باشگاه خواهید داشت. ارز دیجیتال bar  روی زنجیره جانبی چیلیز (CHZ) ساخته شده است که خود روی اتریوم قرار دارد. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال bar  در زمان ورود به بازار ۶.۷۴ دلار بود. مجموع عرضه فن توکن بارسلونا به ۴۰ میلیون توکن محدود شده است.

خرید فن توکن باشگاه بارسلونا

ارز دیجیتال فن توکن باشگاه بارسلونا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فن توکن باشگاه بارسلونا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فن توکن باشگاه بارسلونا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فن توکن باشگاه بارسلونا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فن توکن باشگاه بارسلونا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فن توکن باشگاه بارسلونا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فن توکن باشگاه بارسلونا

فروش فن توکن باشگاه بارسلونا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فن توکن باشگاه بارسلونا، مقدار فن توکن باشگاه بارسلونا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فن توکن باشگاه بارسلونا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فن توکن باشگاه بارسلونا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فن توکن باشگاه بارسلونا

خرید و فروش فن توکن باشگاه بارسلونا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فن توکن باشگاه بارسلونا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فن توکن باشگاه بارسلونا به تتر، نیاز نیست که ابتدا فن توکن باشگاه بارسلونا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فن توکن باشگاه بارسلونا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فن توکن باشگاه بارسلونا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فن توکن باشگاه بارسلونا

برای ذخیره فن توکن باشگاه بارسلونا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فن توکن باشگاه بارسلونا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فن توکن باشگاه بارسلونا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فن توکن باشگاه بارسلونا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فن توکن باشگاه بارسلونا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فن توکن باشگاه بارسلونا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فن توکن باشگاه بارسلونا

قیمت فن توکن باشگاه بارسلونا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فن توکن باشگاه بارسلونا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فن توکن باشگاه بارسلونا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فن توکن باشگاه بارسلونا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فن توکن باشگاه بارسلونا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فن توکن باشگاه بارسلونا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فن توکن باشگاه بارسلونا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه فن توکن باشگاه بارسلونا

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه فن توکن باشگاه بارسلونا دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023