قیمت لحظه‌ای و خرید فارمرز ورلد وود FWW | فروش ارز دیجیتال Farmers World Wood

فارمرز ورلد وود

FWW - Farmers World Wood
0.000001تتر
1.71%

قیمت فارمرز ورلد وود

0.054051تومان
(24,651)

حجم معاملات فارمرز ورلد وود

1,503,778,626تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.054143تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.053048تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فارمرز ورلد وود

ارز دیجیتال FWW توکن بومی یک بازی مبتنی بر بلاک چین به نام Farmers World است که شامل استفاده از NFTها به عنوان آیتم‌های مختلف بازی است. در بازی فارمرز ورلد شما می‌توانید ابزارهای مناسب خود را انتخاب کنید،‌ از منابع مختلف استفاده کنید، زمین بخرید، مزارع بزرگ بسازید و از تجارب فوق‌العاده کشاورزی در اکوسیستم فارمرز ورلد بهره ببرید. فارمرز ورلد روی بلاک چین وکس (WAXP) ساخته شده است؛ برای مشارکت در دنیای بازی fww باید یک والت ارز دیجیتال وکس داشته باشید و تجهیزات لازم را خریداری کنید. برای دریافت ابزارها کاربران می‌توانند آنها را از بازار ان اف تی AtomicHub خریداری کنند یا از ویژگی Craft در بازی برای خلق ابزارهای جدید استفاده کنند. سه منبع مختلف در بازی فارمرز وجود دارد: چوب، غذا و طلا. هر کدام از این مواد با یک توکن مطابقت دارند: چوب (FWW)، غذا (FWF) و طلا (FWG). گیمرها می‌توانند این توکن‌ها را بازارهای خرید و فروش مثل Alcor مبادله کنند. آنها همچنین می‌توانند این توکن‌ها را از دوستان خود بگیرند یا هدیه بدهند. ارز دیجیتال fww در سال ۲۰۲۲ با قیمت ۰.۰۰۲ دلار وارد بازار شد. مجموع عرضه رمز ارز FWW به ۵۰ میلیارد توکن محدود شده است.

 

خرید فارمرز ورلد وود

ارز دیجیتال فارمرز ورلد وود یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فارمرز ورلد وود به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فارمرز ورلد وود خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فارمرز ورلد وود در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فارمرز ورلد وود خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فارمرز ورلد وود خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فارمرز ورلد وود

فروش فارمرز ورلد وود در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فارمرز ورلد وود، مقدار فارمرز ورلد وود مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فارمرز ورلد وود در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فارمرز ورلد وود در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فارمرز ورلد وود

خرید و فروش فارمرز ورلد وود در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فارمرز ورلد وود خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فارمرز ورلد وود به تتر، نیاز نیست که ابتدا فارمرز ورلد وود خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فارمرز ورلد وود خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فارمرز ورلد وود بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فارمرز ورلد وود

برای ذخیره فارمرز ورلد وود، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فارمرز ورلد وود شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فارمرز ورلد وود مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فارمرز ورلد وود است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فارمرز ورلد وود نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فارمرز ورلد وود خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فارمرز ورلد وود

قیمت فارمرز ورلد وود در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فارمرز ورلد وود تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فارمرز ورلد وود، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فارمرز ورلد وود قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فارمرز ورلد وود و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فارمرز ورلد وود را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فارمرز ورلد وود را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023