فروش امن ارز دیجیتال TYRANT | خرید لحظه‌ای فیبل آف دراگون TYRANT | قیمت روز Fable Of The Dragon

فیبل آف دراگون

TYRANT - Fable Of The Dragon
0.1064تتر
9.443%

قیمت خرید فیبل آف دراگون

قیمت فروش فیبل آف دراگون

5,341.28تومان
5,288.08تومان
(5,180)

حجم معاملات فیبل آف دراگون

2,205,674,590تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,211.246تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,846.308تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فیبل آف دراگون

TYRANT با نماد TYRANT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید فیبل آف دراگون

ارز دیجیتال فیبل آف دراگون یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فیبل آف دراگون به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فیبل آف دراگون خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فیبل آف دراگون در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فیبل آف دراگون خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فیبل آف دراگون خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فیبل آف دراگون

فروش فیبل آف دراگون در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فیبل آف دراگون، مقدار فیبل آف دراگون مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فیبل آف دراگون در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فیبل آف دراگون در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فیبل آف دراگون

خرید و فروش فیبل آف دراگون در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فیبل آف دراگون خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فیبل آف دراگون به تتر، نیاز نیست که ابتدا فیبل آف دراگون خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فیبل آف دراگون خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فیبل آف دراگون بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فیبل آف دراگون

برای ذخیره فیبل آف دراگون، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فیبل آف دراگون شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فیبل آف دراگون مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فیبل آف دراگون است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فیبل آف دراگون نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فیبل آف دراگون خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فیبل آف دراگون

قیمت فیبل آف دراگون در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فیبل آف دراگون تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فیبل آف دراگون، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فیبل آف دراگون قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فیبل آف دراگون و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فیبل آف دراگون را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فیبل آف دراگون را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023