خرید اوری گیم EGAME | فروش ارز دیجیتال EVERY GAME به همراه قیمت لحظه‌ای

اوری گیم

EGAME - EVERY GAME
0.000013تتر
2.48%

قیمت اوری گیم

0.73041تومان
(28,425)

حجم معاملات اوری گیم

256,279,000تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.761838تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.68676تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوری گیم

پلتفرم EVERY GAME یک پلتفرم بازی‌های بلاک چینی و NFT است. EVERY GAME قصد دارد بازی‌های بلاک چینی را از سراسر دنیا به خود جذب کند و محیط مناسبی را برای توسعه‌دهندگان به وجود آورد. توکن بومی این شبکه EGAME نام دارد که برای انجام بازی‌ها و خریداری کردن آیتم‌های درون بازی‌ها به کار می‌رود. از این توکن همچنین می‌توان برای خرید NFT ها و پرداخت کارمزدها استفاده کرد. در بازار NFT پلتفرم EVERY GAME می‌توان از طریق شبکه‌های دیگر کراس چینی و ... خرید و فروش کرد. پلتفرم EVERY GAME قصد دارد مشکلات مربوط به این صنعت را حل کند و راهکارهایی برای آنها ارائه دهد. EVERY GAME می‌خواهد تکنولوژی‌های بلاک چینی عمومی و خصوصی را با دنیای NFT ترکیب کند و امکاناتی سریع و جذاب را به کاربران خود ارائه دهد. توکن EGAME در پایان سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و قیمت اولیه آن در حدود ۰.۰۲۲ دلار بوده است. این توکن سقف عرضه دارد و تنها ۱۰ میلیارد ارز دیجیتال EVERY GAME وارد بازار خواهد شد.

خرید اوری گیم

ارز دیجیتال اوری گیم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوری گیم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوری گیم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوری گیم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوری گیم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوری گیم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوری گیم

فروش اوری گیم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوری گیم، مقدار اوری گیم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوری گیم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوری گیم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوری گیم

خرید و فروش اوری گیم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوری گیم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوری گیم به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوری گیم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوری گیم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوری گیم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوری گیم

برای ذخیره اوری گیم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوری گیم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوری گیم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوری گیم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوری گیم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوری گیم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوری گیم

قیمت اوری گیم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوری گیم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوری گیم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوری گیم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوری گیم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوری گیم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوری گیم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023