خرید ارز دیجیتال EURC | فروش ارز دیجیتال یورو سی | قیمت لحظه‌ای EURC

یورو سی

EUROC - EUROC
1.0704تتر
2.726%

قیمت یورو سی

53,412تومان
(1,482)

حجم معاملات یورو سی

34,259,732,339تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
53,896تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
51,721تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره یورو سی

استیبل کوین‌ها برای دورماندن از نوسانات ارزهای دیجیتال به وجود آمده‌اند. این نوع از ارزهای دیجیتال شکل‌های مختلفی دارند و به انحای مختلف سعی دارند تا قیمت خود را ثابت نگه دارند. یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین نوع استیبل کوین‌های ارز دیجیتال، استیبل کوین‌های با پشتوانه ارزهای فیات هستند. ارزهای فیات مختلفی به عنوان پشتوانه این استیبل کوین‌ها به کار می‌روند، مانند دلار آمریکا یا یورو در اروپا. استیبل کوین EUROC یک استیبل کوین با پشتوانه ارزهای فیات است و ارز یورو آن را پشتیبانی می‌کند. این استیبل کوین توسط شرکت سیرکل به وجود آمده که صاحب استیبل کوین یو اس دی سی نیز هست و کاملا توسط ذخیره‌ای از ارز یورو پشتیبانی می‌شود. یعنی به ازای هر استیبل کوین EUROC یک یورو در خزانه نگهداری می‌شود.

خرید یورو سی

ارز دیجیتال یورو سی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید یورو سی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید یورو سی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید یورو سی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید یورو سی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه یورو سی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش یورو سی

فروش یورو سی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش یورو سی، مقدار یورو سی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش یورو سی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش یورو سی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل یورو سی

خرید و فروش یورو سی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید یورو سی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل یورو سی به تتر، نیاز نیست که ابتدا یورو سی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، یورو سی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل یورو سی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول یورو سی

برای ذخیره یورو سی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از یورو سی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری یورو سی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی یورو سی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری یورو سی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه یورو سی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت یورو سی

قیمت یورو سی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی یورو سی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت یورو سی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه یورو سی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت یورو سی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت یورو سی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی یورو سی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه یورو سی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه یورو سی دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023