خرید سریع و نگهداری اروگو ورلد کوین EWC | فروش ارز دیجیتال Erugo World Coin

اروگو ورلد کوین

EWC - Erugo World Coin
0.014107تتر
16.66%

قیمت خرید اروگو ورلد کوین

قیمت فروش اروگو ورلد کوین

698.2965تومان
691.243تومان
(12,112)

حجم معاملات اروگو ورلد کوین

1,465,587,998تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,064.25تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
584.4465تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اروگو ورلد کوین

EWC با نماد EWC یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید اروگو ورلد کوین

ارز دیجیتال اروگو ورلد کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اروگو ورلد کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اروگو ورلد کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اروگو ورلد کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اروگو ورلد کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اروگو ورلد کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اروگو ورلد کوین

فروش اروگو ورلد کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اروگو ورلد کوین، مقدار اروگو ورلد کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اروگو ورلد کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اروگو ورلد کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اروگو ورلد کوین

خرید و فروش اروگو ورلد کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اروگو ورلد کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اروگو ورلد کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا اروگو ورلد کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اروگو ورلد کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اروگو ورلد کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اروگو ورلد کوین

برای ذخیره اروگو ورلد کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اروگو ورلد کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اروگو ورلد کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اروگو ورلد کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اروگو ورلد کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اروگو ورلد کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اروگو ورلد کوین

قیمت اروگو ورلد کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اروگو ورلد کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اروگو ورلد کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اروگو ورلد کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اروگو ورلد کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اروگو ورلد کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اروگو ورلد کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023