خرید ارز دیجیتال EpiK Protocol | فروش ارز دیجیتال AIEPK | قیمت لحظه‌ای اپیک پروتکل

اپیک پروتکل

AIEPK - EpiK Protocol
0.005141تتر
0.7%

قیمت اپیک پروتکل

295.6075تومان
(13,655)

حجم معاملات اپیک پروتکل

823,656,694تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
299.2875تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
290.6625تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اپیک پروتکل

اپیک پروتکل یک پروژه ارز دیجیتال است که با نماد AIEPK معامله می‌شود. EpiK Protocol به ساخت یک نمودار دانش فوق‌العاده بزرگ و غیرمتمرکز متعهد است. این پروژه با استفاده از فناوری ذخیره‌سازی غیرمتمرکز، سازمان خودمختار غیرمتمرکز  و مدل اقتصاد توکن ، اعضای جامعه جهانی را برای تبدیل دانش در زمینه‌های مختلف به نمودار دانش ترغیب و سازماندهی می‌کند. این پایگاه دانش انسانی ابدی به صورت مشترک ساخته، به اشتراک گذاشته و به طور مداوم به‌روزرسانی می‌شود، در نتیجه چشم‌انداز هوش مصنوعی را به سمت آینده‌ای هوشمندتر گسترش می‌دهد.

خرید اپیک پروتکل

ارز دیجیتال اپیک پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اپیک پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اپیک پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اپیک پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اپیک پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اپیک پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اپیک پروتکل

فروش اپیک پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اپیک پروتکل، مقدار اپیک پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اپیک پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اپیک پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اپیک پروتکل

خرید و فروش اپیک پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اپیک پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اپیک پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا اپیک پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اپیک پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اپیک پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اپیک پروتکل

برای ذخیره اپیک پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اپیک پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اپیک پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اپیک پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اپیک پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اپیک پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اپیک پروتکل

قیمت اپیک پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اپیک پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اپیک پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اپیک پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اپیک پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اپیک پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اپیک پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اپیک پروتکل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اپیک پروتکل دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023