خرید و.فروش ارز دیجیتال الیسیا | قیمت لحظه‌ای EL | ارز دیجیتال ELYSIA

الیسیا

EL - ELYSIA
0.008586تتر
0.04%

قیمت الیسیا

485.109تومان
(24,109)

حجم معاملات الیسیا

800,340,088تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
490.759تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
468.1025تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره الیسیا

پلتفرم الیسیا یک سازمان خودگردان غیرمتمرکز یا دائو است. ELYSIA تکنولوژی مناسب و مشوق‌های لازم را برای انتقال دارایی‌های دنیای واقعی را به دنیای مجازی فراهم می‌کند. در حال حاضر یکی از مهمترین چالش‌های بلاک چینی برای پذیرش بیشتر توسط کسب و کارها و دنیای بیرون، ورود داده‌ها و اطلاعات به بلاک چین به صورتی مناسب و کاراست. پلتفرم‌هایی که زیرساخت مناسب را برای تسهیل ورود اطلاعات به دنیای ارزهای دیجیتال و بلاک چین را فراهم می‌کند، می‌توانند کمک زیادی در پذیرش بیشتر تکنولوژی بلاک چین و ارزهای دیجیتال در دنیای واقعی باشند. توکن بومی پلتفرم ELYSIA با نماد EL در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. کاربران می‌توانند علاوه بر خرید و فروش ارز دیجیتال ELYSIA، توکن EL را نیز استیک کنند و سود دریافت کنند. استیکینگ در پلتفرم ELYSIA به دو منظور انجام می‌شود. یکی از طریق فرایند استیکینگ کاربران می‌توانند در حاکمیت شبکه شرکت کنند و در تصمیم‌گیری‌ها رای دهند. دوم اینکه بابت مشارکت خود در شبکه پاداش می‌گیرند. این پاداش از دو قسمت تشکیل شده است، یکی درآمد پلتفرم و دیگری درآمدی است که از طریق ماینینگ به کاربران داده می‌شود. توکن EL در ماه آوریل سال ۲۰۲۰ وارد بازار شده است و محدودیت عرضه ۶ میلیارد توکنی دارد.

 

 

خرید الیسیا

ارز دیجیتال الیسیا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید الیسیا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید الیسیا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید الیسیا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید الیسیا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه الیسیا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش الیسیا

فروش الیسیا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش الیسیا، مقدار الیسیا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش الیسیا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش الیسیا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل الیسیا

خرید و فروش الیسیا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید الیسیا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل الیسیا به تتر، نیاز نیست که ابتدا الیسیا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، الیسیا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل الیسیا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول الیسیا

برای ذخیره الیسیا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از الیسیا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری الیسیا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی الیسیا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری الیسیا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه الیسیا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت الیسیا

قیمت الیسیا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی الیسیا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت الیسیا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه الیسیا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت الیسیا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت الیسیا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی الیسیا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023