خرید ارز دیجیتال دوکس DUX | فروش و قیمت لحظه‌ای دوکس DUX

دوکس

DUX - DUX
0.0005تتر
54.37%

قیمت دوکس

29تومان
(26,499)

حجم معاملات دوکس

12,757,888تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
63.568تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
23.374تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دوکس

پلتفرم ارز دیجیتال DUX برای ایجاد زیرساخت‌های بلاک چینی برای سرویس‌ها و محصولات مختلف به وجود آمده است. این پلتفرم قصد دارد انتقال کاربران و سرویس‌ها را از وب ۲ به وب ۳ تسهیل کند و فرصت‌های سرمایه‌گذاری زیادی را برای کاربران خود به وجود بیاورد. برنامه پلتفرم DUX این است که در ۱۰ سال آینده، بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر را به اکوسیستم وب ۳ انتقال دهد. توکن بومی این پلتفرم، توکن DUX است که با استاندارد ERC-20 اتریوم ایجاد شده است. این توکن کاربردهای زیادی در اکوسیستم ارز دیجیتال DUX دارد. از طرفی با هولد کردن آن می‌توان در حاکمیت و دائوی شبکه شرکت کرد و در مورد برنامه‌های آینده آن تصمیم گرفت. دائو به سازمان‌های خودگردان و غیرمتمرکز گفته می‌شود که به کمک اعضای خود، یک پلتفرم را جامعه را کنترل می‌کنند و دارندگان توکن آن می‌توانند در تصمیم‌گیری‌ها رای دهند. از طرف دیگر، سیستم پاداش اکوسیستم ارز دیجیتال DUX توسط توکن آن مدیریت می‌شود. کاربران براساس مشارکت خود در اکوسیستم، قسمتی از درآمد شبکه را دریافت می‌کنند. توکن DUX دارای محدودیت عرضه یک میلیارد عددی است و در ماه ژانویه سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید دوکس

ارز دیجیتال دوکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دوکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دوکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دوکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دوکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دوکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دوکس

فروش دوکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دوکس، مقدار دوکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دوکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دوکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دوکس

خرید و فروش دوکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دوکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دوکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا دوکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دوکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دوکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دوکس

برای ذخیره دوکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دوکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دوکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دوکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دوکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دوکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دوکس

قیمت دوکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دوکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دوکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دوکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دوکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دوکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دوکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023