خرید و نگهداری داک دائو دایم DDIM | فروش ارز دیجیتال Duck Dao Dime

داک دائو دایم

DDIM - Duck Dao Dime
2.432تتر
0.913%

قیمت داک دائو دایم

141,542تومان
(25,029)

حجم معاملات داک دائو دایم

3,827,909,273تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
141,542تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
128,622تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره داک دائو دایم

داک دائو دایم یک پلتفرم دارایی‌های دیجیتال است که از پروژ‌ه‌های کریپتویی حمایت می‌کند و در آنها سرمایه‌گذاری می‌کند. DuckDaoDime با سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های پرپتانسیل، سرعت رشد و توسعه آنها را افزایش می‌دهد. این پلتفرم قصد دارد پروژه‌های مناسب را پیدا کند و باعث ارتقا و به ثمر رسیدن آنها در فضای ارزهای دیجیتال شود. کاربران با خرید ارز دیجیتال DuckDaoDime می‌توانند در این فرایند شرکت کنند و به نوعی و به صورت غیرمستقیم در پروژه‌های ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند. با سرمایه‌گذاری در مراحل اولیه پروژه‌ها، کاربران خواهند توانست از مزایای زیادی مانند توزیع توکن‌ها در مراحل اولیه بهره ببرند. پروژه‌هایی که توسط پلتفرم داک دائو دایم پشتیبانی می‌شوند، با دید بلندمدتی در آنها سرمایه‌گذاری می‌شود و می توانند نقش مهمی را در اکوسیستم ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین بازی کنند. این پلتفرم محصولات زیادی را ارائه داده است که داک فارم و داک استور را نیز شامل می‌شوند. توکن بومی پلتفرم داک دائو دایم با نماد DDIM در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید داک دائو دایم

ارز دیجیتال داک دائو دایم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید داک دائو دایم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید داک دائو دایم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید داک دائو دایم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید داک دائو دایم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه داک دائو دایم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش داک دائو دایم

فروش داک دائو دایم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش داک دائو دایم، مقدار داک دائو دایم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش داک دائو دایم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش داک دائو دایم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل داک دائو دایم

خرید و فروش داک دائو دایم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید داک دائو دایم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل داک دائو دایم به تتر، نیاز نیست که ابتدا داک دائو دایم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، داک دائو دایم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل داک دائو دایم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول داک دائو دایم

برای ذخیره داک دائو دایم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از داک دائو دایم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری داک دائو دایم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی داک دائو دایم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری داک دائو دایم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه داک دائو دایم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت داک دائو دایم

قیمت داک دائو دایم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی داک دائو دایم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت داک دائو دایم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه داک دائو دایم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت داک دائو دایم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت داک دائو دایم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی داک دائو دایم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023